Czarny kot, widoczny pyszczek bez brwi
Źródło: Instagram/corneliuscornbreadchronicles

Nietypowy wygląd kota wprawił wszystkich w osłupienie. Wystarczy rzut oka, żeby wiedzieć, dlaczego

29 Czerwca 2020

Kot o imieniu Cornelius zdecydowanie nie jest typową pięknością. Jednak oryginalna uroda mruczka sprawiła, że od lat jego grono wielbicieli poszerza się o kolejne tysiące internautów. Niezwykły wygląd kota rzeczywiście może wprawić w zadziwienie, ale też i zachwyt. Nic dziwnego, że Cornelius podbija kolejne portale społecznościowe. Kto raz zobaczy uroczego czworonoga, nie jest w stanie go "odzobaczyć". Co takiego niezwyczajnego jest w aparycji kota?

Kot o imieniu Cornelius po raz pierwszy dał się poznać szerszemu gronu odbiorców w 2018 roku, kiedy to zadebiutował na popularnym wówczas portalu Snapchat. Właścicielka mruczka, Karen, podzieliła się z innymi użytkownikami serwisu zdjęciami i filmikami z Corneliusem w roli głównej. Kot w oka mgnieniu zyskał grono wiernych fanów, których liczba wyniosła aż kilka tysięcy!

Na obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźćNa obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźćCzytaj dalej

Kot o nietypowej urodzie zostaje doceniony przez rzesze internautów

Cornelius zdecydowanie nie wpisuje się w klasycznie pojmowane kanony kociej urody. Na pozór zwykły, czarny mruczek o błyszczącej sierści i zielonych oczach wyróżnia się na tle swoich pobratymców pewnym drobnym, aczkolwiek bardzo widocznym szczegółem. Okazuje się, że kot należący do Karen ma... białe brwi. A właściwie w miejscu, w którym na pyszczku znajdują się brwi, ma dwie malutkie łysinki w kształcie charakterystycznych łuków. Jednak Corneliusowi ten drobny ubytek w sierści zdaje się wychodzić na korzyść. Co więcej - to dzięki "brwiom" kot ma tak charakterystyczny wygląd, który zapewnił mu tak liczne grono wielbicieli z całego świata.

Zachęcona snapchatowym sukcesem swojego podopiecznego Karen, założyła mruczkowi również konto na Instagramie, na którym dzieli się nie tylko zdjęciami Corneliusa w kolejnych eleganckich stylizacjach, ale również filmikami z czarnym mruczkiem w roli głównej. Okazuje się, że kot oprócz tego, że ma ciekawą urodę i doskonałe wyczucie stylu, jest też bardzo żywiołowym zwierzakiem. Uwielbia zabawy! A przy tym wszystkim - jest bardzo kochającym czworonogiem. Na każdym kroku okazuje swoją miłość i przywiązanie opiekunce, dla której z kolei jest prawdziwym oczkiem w głowie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją 2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

Czy spojrzenie Corneliusa skradło również Wasze serca?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Cornelius ma magnetyzujące spojrzenieCornelius ma magnetyzujące spojrzenie
Instagram/corneliuscornbreadchronicles

Wyświetl ten post na Instagramie.

???? I like big punts, ???? and I cannot lie! ???? It’s up ... AND IT’S GOOD! ???????? The crowd roars! ???? ???? Cornelius has done it again!! ???? Too bad his receiver over there in the window wasn’t paying attention. ???????? Go Titans! (Kick up the volume - sound UP) I don’t know about y’all, but we are ready for some FOOTBALL!!⁣ #quararantinecats ⁣⁣⁣ ⁣⁣ ???? What do YOU get a kick out of, y’all?????????⁣⁣ ⁣⁣ I get a KICK out of YOU... and football (OBVS) and also, jumping on top of the kitchen cabinets, stealing everybody's napping spots, jumping on my CatDad's back when he's not looking and gobbling up all the treats!! ⁣⁣⁣????⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ ???? ⁣⁣⁣But I digress ... it’s time to kick off the weekend PAWTIES ???? Corny style!!. Between me and you and the cat tower, my football ???? won’t be the only thing spiked, so watch out for my Catnip Infusion! ???????? ???????? ⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣⁣????Gotta go. I am celebrating my sweet friend Fudge’s ???? @fudgiepie060605 15th birthday all weekend. ????????????#fudges15thpuurthdaycakepawty⁣⁣ ⁣⁣ Oh, and by the way, all PUNts ???? intended. ????????⁣⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣ Loafingly yours,⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Cornelius Cornbread ????????⁣⁣ ⁣⁣ Cofounder of the most exclusive Feature Site in the World @pawshcatclub ???? #pawshcatclub⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ Music ???? Credit: “Da Funk” Musician: Not the King ???? #lovecatsdaily #crazycats #minipanther #funnyanimalsdoingstuff #catvideooftheday #catplaying #blackcatstellall #funnykitty #cutecatvideos #cutecats_oftheworld #krazycatoftheday #blackcatsmatter #catsfollowers #cutecatvideo #felinesofinstagram #funnycatvideo #MyMeowGotTalentWeek #coicommunity #funnycatsvideo #bombaycat #club_of_cats #catvideosofinstagram #cutestcat #featurecatmeows #funnycatvideos #Kittycat #cutecatpics

Post udostępniony przez ????Cornbread ???????? Black Bombay Cat (@corneliuscornbreadchronicles)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: metro.co.uk

Następny artykuł