Kot i buldog walczą o posłanie
Źródło: screen shot/Youtube/Rumble Viral

Kot zajął buldogowi miejsce w kojcu. Reakcja szczeniaka rozbawia do łez

29 Maja 2020

Kot o imieniu Czika postanowił zająć posłanie należące do innego domownika. Kiedy buldog zorientował się, że w jego ukochanym, miękkim łóżku znajduje się intruz, psiak był co najmniej zafrasowany. Zrobił wszystko, żeby odzyskać przejęte przez "obóz wroga" tereny.

Pixel i Czika to uroczy duet. 10-tygodniowy buldog francuski i sporych rozmiarów dachowiec stali się gwiazdami sieci. Wideo, którym pochwalili się ich właściciele na platformie Rumble w oka mgnieniu zyskało zaskakujące ilości wyświetleń. Na czym opiekunowie zwierzaków przyłapali swoich milusińskich?

Buldog i kot walczą o... posłanie

Na filmiku można zobaczyć scenę, która wszystkim właścicielom kotów i psów może wydać się podejrzanie znajoma. Nie od dziś wiadomo, że koty mają tendencję do abordażu wszelkich miękkich, wygodnych i ciepłych miejsc. Tak się stało i tym razem, tylko kot za cel upatrzył sobie... posłanie buldoga! Okazało się, że obecność intruza w ukochanym łóżku wcale nie jest w smak Pixelowi. Szczeniak postanowił odbić swoją "twierdzę" z łap przeciwnika. Jednak zadanie to wcale nie było takie proste. Czika wcale nie wyrażała najmniejszej chęci pójścia na ugodę, co więcej - kot zaczął dzielnie bronic zdobytego terytorium. Dachowiec odpiera ataki bohaterskiego buldoga, co tylko jeszcze bardziej napędza natarcie psiaka. Buldog wcale nie ma zamiaru poddać się tak łatwo. Stawka jest w końcu bardzo wysoka - chodzi o miękkie, przytulne posłanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie

2. Nie żyje koń Bohuna z ”Ogniem i mieczem”. Dożył pięknego wieku

Co sądzicie o wojnie pozycyjnej tej dwójki? Buldog i kot to przezabawny duet, musimy przyznać, że nie byliśmy w stanie się nie zaśmiać. Czy Waszym milusińskim zdarzają się podobne rozkoszne zatargi?

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Kot dzielnie odpierał ataki buldogaKot dzielnie odpierał ataki buldoga
screen shot/Youtube/Rumble Viral

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu schował się słodki psiak. Zadanie wydaje się banalnie proste, ale tylko nieliczni potrafią go szybko znaleźć
  2. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję
  3. Husky dogaduje się z dzieckiem. Nagranie na pewno wywoła dużo uśmiechu
  4. Cud we Wrocławiu. W zoo urodziło się zwierzę z wymierającego gatunku. Macie pomysł na imię dla niego?
  5. Wiemy, dlaczego koty ugniatają łapkami różne powierzchnie. Czy to dobrze?
  6. Zostawiła dziecko samo z kotem. Kiedy wróciła do nich, niemowlę nie żyło

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł