Kot wtargnął do ogrodu
Źródło: screenshot z youtube/ News 247 Live

Miliarder myślał, że do jego ogrodu wszedł ogromny gepard. Kiedy pojawiła się uzbrojona policja, prawda wyszła na jaw

29 Maja 2020

Kot prawie został ofiarą pomyłki miliardera, który wezwał policję. Miał pretensje, że funkcjonariusze nie użyli broni. Dlaczego mężczyzna zareagował w taki sposób na obecność zwierzęcia?

78-letni Nirmal Sethia, znany miliarder z Londynu, zadzwonił po policję, mówiąc, że do jego ogrodu włamał się... dziki kot! Po chwili na podwórko pojawiła się uzbrojona brygada, która przez 4 godziny szukała dzikiego zwierzaka. Mężczyzna opowiada, że osobnik był naprawdę ogromny, wedle jego wersji mógł to być nawet groźny gepard! Kto tak naprawdę nawiedził posesję miliardera?

Kot o wyglądzie geparda

Policja ustaliła, że tajemniczym gościem był kot rasy savannah, powstały w wyniku skrzyżowania domowego mruczka z dzikim serwalem. Są to bardzo sympatyczne i inteligentne zwierzęta, które nigdy nie wyrządzą szkody. Towarzyszą opiekunom we wszystkich czynnościach, uwielbiają towarzystwo człowieka.

Nirmal Sethia nie przyjął jednak tłumaczeń policjantów. W rozmowie z dziennikarzem Mirror wyznał, że teraz zaczął martwić się o bezpieczeństwo wnuków, które przebywają u niego na kwarantannie. Mężczyzna boi się, że dziki kot znów atakuje, grasując w jego prywatnym ogrodzie. Brytyjczyk stwierdził, że policja powinna ostrzej zareagować, bo teraz okoliczni mieszkańcy boję się wychodzić z domu. Czy słowa miliardera nie są jednak dużą przesadą? Chodzi właściwie o niewinnego mruczka, którego pomylono z dzikim gepardem.

- Rano otrzymałem informację, że zwierzę uciekło. Nie rozumiem tego kompletnie. Dlaczego pozwolili mu uciec? Przecież mieli broń, mogli zaatakować. Myślę, że ten tekst, że to savannah to jakaś wymówka. To są szaleńcy. Pewnie ktoś, kto ma dużo pieniędzy, chciał geparda i trzyma go w domu. Straszne. Teraz trzeba ustalić, kto do tego dopuścił – wyznał Sethia, cytowany przez gazetę Mirror.

Savannah to wyjątkowa rasa kotów, nie stanowi ona zagrożenia dla społeczności. Są dość aktywne i ciekawskie, lecz uwielbiają człowieka. Nigdy nie zrobią mu krzywdy.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie2. Pies z miłości do człowieka zrobił niesamowitą rzecz. Trudno się nie wzruszyć

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

To hybrydowa rasa kotów domowychTo hybrydowa rasa kotów domowych
pixabay/totinaster

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie
  2. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję
  3. Kot zajął buldogowi miejsce w kojcu. Reakcja szczeniaka rozbawia do łez
  4. Husky dogaduje się z dzieckiem. Nagranie na pewno wywoła dużo uśmiechu
  5. Cud we Wrocławiu. W zoo urodziło się zwierzę z wymierającego gatunku. Macie pomysł na imię dla niego?
  6. Wiemy, dlaczego koty ugniatają łapkami różne powierzchnie. Czy to dobrze?

Źródło: o2.pl

Następny artykuł