Kot ukryty w krzakach
Źródło: Reddit/Zilverrr

Kot ukrył się w zielonych liściach. Tylko 10 proc. osób jest w stanie go znaleźć

28 Maja 2020

Kot czasami lubi się schować. Mruczki słyną z tego, że mają niebywałe zdolności wtapiania się w tło i znikania bez śladu. Zdjęcie, które pojawiło się jakiś czas temu na portalu Reddit jest idealnym potwierdzeniem tego, co wiemy o tych uroczych czworonogach.

Kiedy użytkownik platformy Reddit, Zilverrr, udostępnił pewne zdjęcie, internauci oszaleli. Tylko nieliczni są w stanie zauważyć bez podpowiedzi zwierzę, które skrywa się na obrazku. Fotografia w oka mgnieniu stała się hitem sieci, miliony łamią sobie głowę nad jednym pytaniem. Gdzie na zdjęciu widać kota?

Internetowa zagadka fascynuje miliony

Na pierwszy rzut oka, fotografia to zwykłe przedstawienie natury. Na zdjęciu został uwieczniony bujny krzak. Jednak obrazek kryje pewien haczyk, a właściwie - ledwo dostrzegalny szczegół. Zilverrr, użytkownik Reddita, umieścił fotografię z enigmatycznym zapytaniem - gdzie się schował kot? Internauci w mig rzucili się na poszukiwania mruczka. Jednak okazało się, że odnalezienie czworonoga wcale nie jest takim prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać... Tylko nieliczni są w stanie zauważyć, że na ilustracji widnieje coś więcej oprócz roślin. A właściwie ktoś - sprytny kot, który po mistrzowsku zakamuflował się w zielonym otoczeniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie 2. Kot jest dziś wyjątkowo niezadowolony. Jak myślicie, z jakiego powodu?

Musimy przyznać, że i dla nas zdjęcie okazało się być niemałą zagwozdką. A czy Wam udało się od razu wypatrzeć schowanego za roślinnością zwierzaka? W razie czego zamieszczamy podpowiedź.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie kota?Widzicie kota?
Reddit/Zilverrr

Odpowiedź...Odpowiedź...
Reddit/Zilverrr

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrył się kot. Tylko 10% społeczeństwa umie go znaleźć bez podpowiedzi, reszta wymięka
  2. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję
  3. Wycieczka do Morskiego Oka. Idziesz pieszo czy korzystasz z koni i przewoźników?
  4. Turyści dokarmiali koniki polskie. Zwierzęta zachorowały. To pierwszy taki przypadek od 25 lat
  5. Mały kotek podszedł do wielkiego pitbulla. Reakcja psa wprawia w osłupienie
  6. Porzucili kota w 30-stopniowym upale. Zwierzę nie miało szans

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł