Cz zwykły mruczek mógł być winny tragedii?
Źródło: unsplash/Loan

Zostawiła dziecko samo z kotem. Kiedy wróciła do nich, niemowlę nie żyło

28 Maja 2020

Kot głównym podejrzanym o morderstwo? Wystarczało na chwilę odejść od dziecka, by zdarzyła się tragedia. Gdy kobieta usłyszała wynik śledztwa, zamarła w strachu.

Do smutnej tragedii doszło na Ukrainie. 9-miesięczna dziewczynka spała w swoim wózku. Mama chciała wykorzystać ten czas spokoju, by oddać się innym obowiązkom. Nic nie zapowiadało dramatu. Kot był traktowany jak prawdziwy przyjaciel domu, nigdy nie wyrządził żadnej krzywdy człowiekowi. Kilka sekund sprawiło, że szczęśliwe życie tej rodziny zamieniło się w rozpacz.

Czy kot był mordercą?

Kobieta była pochłonięta pracą w domu, nie sądziła, że gdzieś czai się niebezpieczeństwo. Jednak po jakimś czasie zauważyła, że wózek córeczki szybko opuszcza kot. Matka trochę się przestraszyła, obawiała się, że mruczek mógł niechcący drasnąć dziewczynkę po twarzy. Nigdy nie podejrzewałaby, że w środku może zobaczyć coś tak wstrząsającego. Dziecko nie ruszało się. Kobieta sprawdziła puls i oddech. Niestety, córeczka już nie żyła.

Od razu wezwano pogotowie. Kobieta przeżywała każdą sekundę oczekiwania na ratunek. Odtworzyła przebieg wydarzeń. Dziewczynka była dobrze ubrana, nie mogła przemarznąć. Miała być bezpieczna. Ratownicy stwierdzili, że dziecko nie było chore. Kto zawinił?

Najprawdopodobniej sprawcą był czworonóg. Kot mógł wskoczyć do wózka dziewczynki, by się ogrzać. Niestety, dziecko nie miało wtedy czym oddychać. Kot oczywiście nie zrobił tego celowo. Cała sytuacja okazała się dramatyczna....

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mały kotek podszedł do wielkiego pitbulla. Reakcja psa wprawia w osłupienie

2. Na zdjęciu ukrywa się dzika pantera. 85% osób poddaje się już po chwili szukania

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie
  2. Włączyła szczeniakowi inne psy na ekranie. Reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie
  3. Odurzył kota lekami i wykonał na nim tatuaż. Zdjęciami sfinksa pochwalił się w sieci
  4. Lekarz zgodził się na wejście pitbulla na salę. Ciężko powstrzymać łzy oglądając ostatnie pożegnanie właściciela z psem
  5. Wycieczka do Morskiego Oka. Idziesz pieszo czy korzystasz z koni i przewoźników?
  6. Turyści dokarmiali koniki polskie. Zwierzęta zachorowały. To pierwszy taki przypadek od 25 lat

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł