Rudy kot przegląda się w lustrze
Źródło: Youtube/Richard Larkin

Kot wdał się w dyskusję ze swoim odbiciem w lustrze. Wideo stało się hitem sieci

28 Kwietnia 2020

Kot też czasami potrzebuje zamienić z kimś dwa słowa. Co robi, kiedy w pobliżu nie znajduje godnego sobie partnera do rozmowy?

Niektóre rekacje naszych milusińskich mogą nas wprawić w osłupienie. Internet pełen jest przezabawnych filmików, na których właściciele czworonogów uwieczniają komiczne zachowania swoich podopiecznych. Kiedy pewnego dnia Richarda zaniepokoiły dźwięki wydobywające się z łazienki, mężczyzna postanowił sprawadzić, co się dzieje. Obrazek, który ukazał się jego oczom po otworzeniu drzwi, zrobił na nim niemałe wrażenie.

Kot siedział na umywalce

Przy umywalce siedział jego piękny, rudy kot. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego - zwierzaki te bowiem lubią wygrzewać się w łazience, która często jest jednym z najcieplejszych pomieszczeń w niejednym domu. Jednak nie o wylegiwanie się w przyjemnym cieple chodziło imponującemu rudzielcowi... Kotu ewidentnie zabrakło towarzystwa i jego poszukiwania kogoś do rozmowy zaprowadziły go prosto przed... lustro!

Okazało się, że kot okupował łazienkę, bo zafascynowany zobaczył, że mieszka w niej drugie zwierzę! Co więcej - przedrzeźniające go. Taka potwarz nie mogła ujść intruzowi płazem. Kot postanowił wyjaśnić swojemu sobowtórowi, że w tej łazience i tym domu nie ma dla niego miejsca. Ponadto, mruczek dobitnie przekazał "drugiemu" kotu, co myśli o jego zachowaniu. Uniesiony kot nieco stracił nad sobą panowanie i podniósł nawet głos na obcego przybysza. Jednak nie spotkał się z reakcją, jakiej by chciał - rudy kot z lustra, tak łudząco przypominający jego samego, odpierał kolejne zarzuty. I dalej naśladował każdy ruch kota Richarda.

Sytuacja naprawdę nie wyglądała najlepiej. Jednak całe szczęście Richard sprytnym sposobem zażegnał konflikt - przegnał "intruza" za pomocą... poduszki. Kiedy kot zobaczył, że jego przeciwnik znikł nie mógł ukryć niedowierzania. Po paru minutach przekonał się, że "teren jest czysty" i opuścił swoje stanowisko.

Udało mu się wyperswadować temu drugiemu kotu, żeby się nie wpraszał do nie swojej łazienki!

Czy Wasze zwierzaki też są zadziwione na widok swojego odbicia w lustrze? Jakie są ich reakcje na pojawienie się "intruza"?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Zwierzak wdał się z tajemniczym rozmówcą w ożywioną dyskusjęZwierzak wdał się z tajemniczym rozmówcą w ożywioną dyskusję
Youtube/Richard Larkin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życie
  2. Umieścił psa na dachu samochodu i jeździł tak po mieście. Tłumaczenia porażają
  3. Zwierzęta, które pomagały dzieciom spotkał straszny los. Tragedia w Mikołowie
  4. Suczka rasy dalmatyńczyk zaczęła rodzić. Weterynarz nie mógł uwierzyć na widok piesków
  5. Żołnierz wyjechał na misję. Dziewczyna sprzedała jego ukochanego psa
  6. Porzucony kotek leżał na chodniku. Maluch miał kilka dni

Źródło: Youtube/Richard Larkin

Następny artykuł