kotek
Źródło: facebook/Sheehan Veterinary Cat Tails

Bezpański kot poznał weterynarza. Szybko stało się jasne, że są dla siebie stworzeni

27 Lipca 2020

Kot przez całe swoje życie mieszkał na ulicy. Mruczek był zmuszony radzić sobie sam, co w wielkim mieście wcale nie jest łatwe. Kiedy znaleźli go pracownicy jednej z organizacji prozwierzęcej, wiedzieli, że adopcja starego kociaka może być bardzo ciężka. U weterynarza wydarzyła się jednak niezwykła rzecz. Zobaczcie, jaka.

Kot miał około 15 lat i nie był w najlepszym stanie. Miał problemy z okiem, był bardzo wychudzony, widać, że cierpiał. Kiedy trafił do schroniska, pracownicy wiedzieli, że adopcja jego nie będzie prosta. Po pierwsze mało osób pragnie przygarnąć schorowane zwierzaki, po drugie ten jest już wiekowy. Mruczek otrzymał piękne imię - Barnaby, ale czy to wystarczyło, aby ktoś się nim zainteresował? Pewnego dnia zadzwonił telefon od weterynarza. Doktor Ed Sheehan i jego żona, Clare chcieli poznać zwierzątko osobiście.

Pokazali, jak zmienił się pies z Radys. Dostał kochający dom, w końcu jest szczęśliwyPokazali, jak zmienił się pies z Radys. Dostał kochający dom, w końcu jest szczęśliwyCzytaj dalej

Weterynarz zakochał się w kociaku

Pracownicy schroniska zawieźli kociaka do Sheehan Veterinary Center. Kiedy tylko mruczek poznał lekarza, stało się coś niezwykłego. Kot wtulił się w mężczyznę i nie chciał go puścić. Czy para była sobie pisana? Tego nie wiemy, ale chemia między nimi była niezwykła. Osoby będące na miejscu wykonały kilka fotek na potwierdzenie swojej tezy. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że lekarz i kot są sobie przeznaczeni. Kotek powinien zamieszkać u mężczyzny i jego żony.

DZISIAJ GRZEJE:1.Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Gadający pies powiedział dziecku, że je kocha. Miłosne wyznanie trafiło do sieci
3. Myślała, że uratowała kota bez ogona. Dopiero po kilku dniach poznała porażającą prawdę

Weterynarz nie zostawił kociaka, zabrał go do siebie. Ten zaczął przy nim odzyskiwać siły, nabrał ochoty na jedzenie. Mruczek w końcu znalazł miejsce, gdzie może się zestarzeć. Weterynarz najlepszego przyjaciela, z którym może dzielić swoje troski.

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia, które skradły serca milionów użytkowników. Ciężko się nie wzruszyć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Trudno powstrzymać uśmiech na widok psiaka Gomy. Wygląda jak miniaturowa owca
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Kraków. Otworzyli worek na śmierci i zamarli. Zadzwonili po pomoc, straszne
  5. Uratował małego kojota od utonięcia. Dryfowali razem pontonem przez 10 dni
  6. Owczarek cały dzień siedział przy małym jelonku. Wzruszający powód, ciężko nie uronić łez
  7. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie

Następny artykuł