Kot, który okazał się kotką w ciąży
Źródło: Facebook/Erin Breean

Myśleli, że ratują kota. Prawda o zwierzaku zwaliła ich z nóg

27 Maja 2020

Kot o imieniu Kevin regularnie odwiedzał dom pewnej pary. Któregoś dnia Erin i Landon postanowili zabrać zwierzaka do weterynarza. Chcieli sprawdzić, czy jest zachipowany i zwrócić zgubę właścicielom. Jednak to, czego dowiedzieli się o Kevinie zwaliło ich z nóg. Nic nie było już tak, jak dawniej.

Kot regularnie odwiedzał parę mieszkającą w Austin, Erin i Landona. Pewnego dnia para postanowiła zabrać uroczego, przyjacielsko nastawionego czworonoga do weterynarza. Chcieli sprawdzić, czy zwierzak jest zachipowany i oddać go ewentualnym właścicielom. To, czego dowiedzieli się w lecznicy weterynaryjnej wprawiło wszystkich w osłupienie.

Kot skrywał poczwórny sekret

W trakcie badań okazało się, że Kevin nie jest tym, kim wszystkim się wydawało, że jest. Prawda o zwierzaku wprawiła w osłupienie Erin i Landona. Po pierwsze mruczek wcale nie był samcem. Kevin to kotka! Po drugie - ciężarna. Prześwietlenie jamy brzusznej pokazało, że przyszła matka nosi aż cztery maluchy. Para wprawiona w osłupienie zupełnie nie wiedziała, co robić. Poza tym okazało się jeszcze, że czworonóg nie jest zachipowany. Erin i Landon nie wahali się ani chwili. Kevin wraz z maluchami zostali nowymi domownikami. Kotka zaprzyjaźniła się z psiakiem należącym do rodziny - zwierzaki połączyła niezwykła więź. Kiedy nastał dzień rozwiązania, nikt nie krył ekscytacji. Całe szczęście wszystkie maluchy przyszły na świat całe i zdrowe.

Erin podzieliła się niesamowitą historią, która spotkała ją oraz jej partnera i psa. Na swoim profilu na Facebooku opisała przeżycia Kevina i wesołej gromady, internauci zostawili pod postem mnóstwo komentarzy. Kevin i maluchy to widok, który powala na łopatki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję 2. Szczeniak został znaleziony w lesie. Pozostawiono go na pewną śmierć, trudno powstrzymać łzy

Czy Was też rozczuliła historia kotki i maluchów? A może też Was spotkała podobna niespodzianka?

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kevin skrywała poczwórny sekret.Kevin skrywała poczwórny sekret.
Facebook/Erin Breean

Widok rodziny w komplecie jest rozczulającyWidok rodziny w komplecie jest rozczulający
swiatzwierzat.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przypadkiem znalazł psa, którego szukał od 3 lat. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna
  2. 13-letnie dziecko skrzywdziło kota. Właścicielka zwierzaka ukarała je w ten sam sposób
  3. Pies wprawia w osłupienie długością swojego nosa. Nie uwierzysz, ile ma centymetrów
  4. Pitbull i husky doczekali się dziecka. Maluch wygląda spektakularnie, słodycz sama w sobie
  5. Małżeństwo uciekło na dach z dwoma psami przed katastrofą. Kiedy przybyli ratownicy, nie mogli uwierzyć w ich słowa
  6. Pozwalasz kotu chodzić po meblach? Mruczki często wskakują na stoły

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł