Kot Cursor powrócił po trzech latach
Źródło: facebook/Kara Elizabeth Arnold

Dziecko czekało trzy lata na powrót zaginionego kota. Gdy wrócił matka nagrała wzruszające spotkanie

27 Kwietnia 2020

Kot Cursor był przyjacielem dziewczynki od momentu narodzin. Niestety, po paru latach przepadł bez śladu. Pewnego dnia matka dziecka zrobiła niespodziankę, którą wszyscy zapamiętają na zawsze.

To, co wydarzyło się w rodzinie Arnoldów, można nazwać tylko i wyłącznie prawdziwym cudem. Historia zaginionego kota pokazuje, że nie warto tracić nadziei nawet wtedy, gdy nic nie wskazuje na pozytywne zakończenie.

Choć kot zaginął, dziecko nigdy nie straciło nadziei

Kiedy przyszła na świat mała Claudia Arnold, od razu zaczął jej towarzyszyć kot o imieniu Cursor. Mruczek od początku polubił się z niemowlęciem. W tym wczesnym okresie narodziła się między nimi prawdziwa przyjaźń. Para była nierozłączna. Spędzali razem czas, wspólnie się bawili i odkrywali tajemnice świata. Kot stał się przewodnikiem po okolicy, pokazywał jej, jak działa przyroda. Claudia czuła, że Cursor będzie jej towarzyszyć już na zawsze. Niestety, po jakimś czasie kot przepadł bez śladu.

- Cursor był w naszej rodzinie wcześniej niż Claudia. Ale odkąd się pojawiła, to już wiedziałem, że stworzą zgrany duet. Byli nierozłączni do czasu, aż kot zaginął – opowiada mama Claudii, Kara Arnold, w rozmowie z dziennikarzem Cesarsway.com.

Cała rodzina była w szoku, gdy zorientowała się, że Cursor przepadł. Nie wracał już długo, Kara zaczęła działać. Rozwiesiła plakaty i ogłoszenia w okolicy. Zagadywała do sąsiadów, nawet szukała informacji w internecie na temat ewentualnego znalazcy mruczka.

- Gdy tylko Claudia zaczynała mówić o Cursorze, zaczynała płakać. To trwało bardzo długo. Była zrozpaczona zaginięciem przyjaciela – mówi dalej Kara.

Po trzech latach nadal nie było żadnego śladu Cursora. Kara przyznaje, że powoli już zaczęła domyślać się, że nigdy nie zobaczą z powrotem ukochanego mruczka. Jednak Claudia nie straciła nigdy nadziei. Cały czas rozmawiała o jego szybkim powrocie, że lada dzień znów pojawi się podwórku.

Nagle otrzymali telefon. Dzwonił ktoś z pobliskiego schroniska. Wszystkie ogłoszenia wywieszone przez Karę w końcu były skuteczne. Ktoś znalazł Cursora i zaprowadził go do azylu. Karze zabrakło słów, by opisać radość. W końcu odnalazł się ich przyjaciel! Mama Claudii zdecydowała, że póki co utrzyma wiadomość w sekrecie. Postanowiła zrobić córce niespodziankę. Chciała nagrać reakcję dziecka, by potem mieć piękną pamiątkę z cudownego powrotu Cursora.

Nie sposób opisać wzruszającej reakcji małej Claudii. Ten film pokazuje, że prawdziwa przyjaźń przetrwa nawet najdłuższe lata rozłąki.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Kot Cursor był prawdziwym przyjaciel ClaudiiKot Cursor był prawdziwym przyjaciel Claudii
facebook/Kara Elizabeth Arnold

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł 3-dniowe szczenięta w kontenerze. Pieski porzucono w okropnych warunkach
  2. Pies zachorował. Właściciele pokłócili się ze sobą, czy płacić za jego operację
  3. Zmarła panda z polskiego zoo. Znamy przyczyny śmierci
  4. Adoptowała kota na studiach. Gdy urodziła dziecko, mruczek zrobił niewiarygodną rzecz dla opiekunki
  5. Dlaczego koty przewracają różne rzeczy? 5 powodów
  6. Uratowali lisa z hodowli na futra. Teraz zwierzę zachowuje się jak pies

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł