Dziecko złapało dobry kontakt z kotem
Źródło: youtube/ViralHog

Kamera przyłapała kota w pokoju dziecka. Rodzice przeżyli niemałe zaskoczenie

27 Kwietnia 2020

Kot wykorzystał noc, by po kryjomu wejść do pokoju małego dziecka. Wszystko wychwyciły kamery. Gdy matka przejrzała nagranie, była zdumiona zachowaniem czworonoga.

Kot słynie z tego, że jest bardzo ciekawskim zwierzakiem. Wszędzie musi zajrzeć, wszystkiego musi dotknąć. Często cierpią na tym nasze przedmioty, które nagle spadają na podłogę... Mruczki są także bardzo ciekawe małych dzieci, co bardzo dobrze pokazuje pewne nagranie.

Kot zaczął rozmawiać z dzieckiem

Choć mruczki towarzyszą nam stale w różnych zajęciach, to wciąż potrafią nas zaskoczyć czymś zupełnie szalonym. Część kocich zachowań wciąż pozostaje zagadką. Pozostają domysły, co zwierzę miało na myśli? Okazuje się, że jedno dziecko nie chciało zgadywać i czytać między wierszami. Gdy kot zaczął do chłopca mówić, stało się coś nadzwyczajnego.

Właściciele ciekawskiego kota opowiadali, że to właśnie ich małe dziecko złapało najlepszy kontakt z czworonogiem. Rozumieją się bez słów. Są przyjaciółmi, którzy towarzyszą sobie w każdej zabawie. Wspólnie odkrywają fascynujący świat. To kot jest przewodnikiem małego chłopca w codziennym poznawaniu życia. Jak się okazało, ich przyjaźń trwa nawet, gdy jest już ciemno, a rodzice spokojnie śpią.

Kot zakradł się do pokoju dziecka i wskoczył na fotel, by być jak najbliżej małego opiekuna. Gdy chłopiec zauważył przyjaciela, kot zaczął miauczeć. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dziecko zaczęło robić to samo! Chłopiec odpowiadał czworonogowi takim samym miauczeniem. Wyglądało to tak, jakby ta para ucięła sobie nocną pogawędkę. Matka była w szoku, gdy zobaczyła to, co nagrała kamera. Nie podejrzewała swojego syna o to, że aż tak doskonale zna kocią naturę.

Gdy małżeństwo oglądało nagranie, nie potrafiło utrzymać powagi. Nocne rozmowy ich syna wyglądały naprawdę zabawnie! Już wcześniej matka wiedziała, że kot jest prawdziwym przewodnikiem dla jej dziecka. Była pewna, że to właśnie od czworonoga dowiaduje się, jak działa otaczający świat. Teraz nabrała pewności, że potrafią nawet rozmawiać! I to wtedy, gdy wszyscy spokojnie śpią.

- Pożegnaliśmy się z synkiem na dobranoc. Zamknęliśmy drzwi. Po chwili kot je otworzył – chciał sam powiedzieć mu "dobranoc". Pożegnanie przerodziło się w długą rozmowę – żartują rodzice w opisie do filmu na YouTube.

Jak widać, warto mieć własne kamery w domu. Może nasze czworonogi też robią nieprawdopodobne rzeczy w nocy?

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel zmarł z powodu koronawirusa. Chihuahua szuka nowego domu, jest w schronisku za granicą
  2. Porzuciła szczeniaka w parku. Ludzie zaniemówili, gdy zobaczyli na nim napisy
  3. Kobieta spotkała bezdomnego i jego psa. Ostatnie życzenie mężczyzny wyciska łzy z oczu
  4. Najcięższe rasy psów. Które czworonogi ważą nawet 100 kilogramów?
  5. Uratowali lisa z hodowli na futra. Teraz zwierzę zachowuje się jak pies
  6. Kobieta pojawiła się w domu z noworodkiem. Psy i kot nie wiedziały jak mają zareagować

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł