Potrącony kotek
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/

Pilnie potrzebna pomoc dla potrąconego kota. Brakuje pieniędzy na jego operację

27 Stycznia 2021

W miejscowości Zawiszyn (woj. mazowieckie) od dłuższego czasu błąkał się kotek. Wyglądało jakby szukał swojego właściciela, niestety bezskutecznie. Niestety, jego poszukiwania zakończyły się tragicznie. Kot został potrącony przez auto. Kierowca nie zatrzymał się.

Kot przeżył wypadek, jednak pilnie potrzebuje pomocy. Mruczek w stanie ciężkim trafił do kliniki weterynaryjnej. Zatrzymała się jedna rodzina, która zgarnęła go z drogi i zawiozła do lecznicy. Koszta operacji są jednak zbyt wysokie dla rodziny. Potrzebna jest pomoc finansowa.

Brakuje pieniędzy na leczenie kota

- Obrażenia są bardzo duże - Kotek ma pęknięta miednicę, niewładny ogon, który wymaga amputacji i złamaną kość udową łapki, którą trzeba zespolić śrubami - czytamy na zrzutce.

Rodzina nie poddaje się. Wierzy, że uda się przeprowadzić operację i zapłacić weterynarzom za trud ich pracy i ciężką walkę o życie kota. Kiedy zwierzę dojdzie do siebie, chciałaby adoptować go.

Tak zmieniła się Chica po 6 latach. Suczka, która zagrała ogromnego pająka jest głucha, wciąż kochanaTak zmieniła się Chica po 6 latach. Suczka, która zagrała ogromnego pająka jest głucha, wciąż kochanaCzytaj dalej

- Ku naszej radości, rodzina się nie poddaje i chce dać temu biedakowi dom! Dom niewychodzący, taki, w którym zawsze już będzie bezpieczny i kochany. Koszty jednak przerastają Panią Renatę i my doskonale to rozumiemy, bo dla Rodziny z małymi dziećmi te pieniądze są ogromne. Dla nas, przy ogromie zwierząt ratowanych miesięcznie, te pieniądze również nie są do dźwignięcia... To tylko i aż pieniądze... - czytamy słowa Fundacji PsoTy i Koty, która pomaga kobiecie w opiece nad chorym kotem.

Pomóc można TUTAJ. Do tej pory udało się zebrać ponad tysiąc złotych z zakładanych niecałych dwóch tysięcy. Brakuje jeszcze 625 złotych do zakończenia zbiórki. Pomożecie?

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: ratujemyzwierzaki.pl/

Następny artykuł