Kot przy świecy
Źródło: youtube/viral hog

Przyłapali kota na gorącym uczynku i o mało nie dostali zawału. Jego reakcja nie mieści się w głowie

26 Listopada 2020

Kot wesoło skakał po stole, bawiąc się razem z psem. Nie zdawał sobie sprawy, że tuż za jego plecami znajduje się zapalona świeczka, która może wyrządzić mu ogromną krzywdę. W pewnej chwili nieuważny mruczek włożył ogon w sam środek płomienia. Wtem wydarzyło się niemożliwe. Właściciele byli tak zszokowani zajściem, że postanowili obejrzeć nagranie z ukrytej kamery. Urodzony koci twardziel pokazał im, że igranie z ogniem to dla niego nic strasznego.

Koty potrafią czasem poważnie napsocić i niemal przyprawić swoich opiekunów o zawał serca. Rozbrykane mruczki nie przejmują się zbytnio konsekwencjami swojego zachowania, gdy są w żywiole zabawy, dlatego podczas skakania po wszystkich możliwych powierzchniach w domu, mogą nieumyślnie doprowadzić do prawdziwej tragedii. Wystarczy obejrzeć nagranie, które ostatnimi czasy wyciekło do sieci, aby wytrzeszczyć oczy ze zdziwienia.

Mężczyzna chciał z całej siły kopnąć psa. Nie spodziewał się, jak boleśnie ukarze go los, kamera wszystko nagrałaMężczyzna chciał z całej siły kopnąć psa. Nie spodziewał się, jak boleśnie ukarze go los, kamera wszystko nagrałaCzytaj dalej

Kot-piroman stanął w płomieniach

Nagranie pochodzące z ukrytej kamery zamontowanej w salonie ukazuje niewinne zabawy dwóch zwierzaków - kota i psa. W chwili, gdy właściciel wychodzi do innego pokoju, widzimy, że dużo mniejszy mruczek siedzi na stole, a dookoła blatu biega rozochocony psiak. Oba czworonogi są tak zapatrzone w siebie i skore do przyjacielskich przepychanek, że nie zauważają, jak ogień mruczka przypadkowo ląduje nad zapaloną świeczką.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kamera nagrała, jak kobieta wyrzuca z auta niepełnosprawnego psa. Jego reakcja wywołuje strumień łez
2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
3. Dlaczego pies się trzęsie? Powodem może być nie tylko strach

Chociaż wiele osób spodziewałoby się, że zwierzak od razu spanikuje, gdy poczuje, że z jego ogonem dzieje się coś złego, to reakcja mruczka zwala z nóg. Pupil odwraca się i ze spokojem obserwuje, jak część jego ciała staje w płomieniach, a po chwili wygasa! Aż trudno uwierzyć, że w ogóle nie przejmuje się niebezpieczeństwem, jakie mu grozi. Widać, że nieustraszony futrzak dosłownie i w przenośni lubi igrać z ogniem.

Gdyby nie nagranie z ukrytej kamery, nikt by nie uwierzył w to, że mruczek o ciemnym futerku to taki nieustraszony twardziel. Jednakże, dla jego własnego dobra, na drugi raz opiekunowie powinni poważnie rozważyć kwestię zostawiania zapalonej świeczki w obecności ich wąsatego psotnika, aby zapobiec nieszczęśliwemu wypadkowi w przyszłości.

ZOBACZ WIDEO:

Chłopiec z zespołem Downa czuł się smutny, bo nie miał przyjaciół. Wtedy w jego życiu zjawia się niezwykły labradorChłopiec z zespołem Downa czuł się smutny, bo nie miał przyjaciół. Wtedy w jego życiu zjawia się niezwykły labradorCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  2. Górale są wściekli. Zrozpaczeni powiedzieli wszystko, uderzyli w rząd
  3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  4. Przygarnięcie psa trudniejsze od adopcji dziecka? Nie musi tak być, oto kluczowe wskazówki udanej adopcji zwierzaka
  5. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Innowacyjny smartfon od Oppo zachwyca zwijanym ekranem. Niestety, są też złe wieści

źródło: youtube

Następny artykuł