Marley przyprowadził do domu kolegę
Źródło: youtube/Faina Holzworth

Właściciele osłupieli, gdy zobaczyli co przyniósł im kot. Natychmiast zaczęli nagrywać

26 Sierpnia 2020

Kot przyprowadził do domu nowego przyjaciela. Właściciele mruczka spodziewali się po nim wszystkiego, ale to przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Postanowili uwiecznić to nietypowe spotkanie na nagraniu.

Kot o imieniu Marley postanowił zrobić swoim opiekunom niebywałą niespodziankę. Pewnego sobotniego poranka w domu państwa Holzworth pojawił się nowy kolega ich pupila, który wpadł na wspólne zabawy bez zapowiedzi. Małżeństwo przecierało oczy z niedowierzania, gdy zauważyli puchatą istotkę na dywanie w ich sypialni!

Kundelek każdego dnia sypia z miseczką. Opiekunka nie potrafiła powstrzymać łez, gdy zrozumiała, dlaczegoKundelek każdego dnia sypia z miseczką. Opiekunka nie potrafiła powstrzymać łez, gdy zrozumiała, dlaczegoCzytaj dalej

Króliczek wpadł w odwiedziny do kota

To nie pierwszy raz, gdy dom Marleya odwiedził inny zwierzak. Państwo Holzworth niejednokrotnie musieli wypuszczać na wolność różne stworzonka, które przyniósł do domu ich pupil, lecz jeszcze nigdy wcześniej nie był to królik. Pani Faina napisała pod opublikowanym nagraniem, że czarny kocur nigdy nie robi krzywdy innym zwierzętom, dlatego nie obawiała się, że króliczkowi grozi niebezpieczeństwo. Postanowiła uwiecznić to niecodzienne zdarzenie za pomocą kamery w telefonie.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
2. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z auta. Nikt się tego nie spodziewał
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Na krótkim wideo widać, że czarny mruczek wyleguje się na dywanie naprzeciwko małego króliczka. Zwierzaki nie odrywają od siebie wzroku aż do momentu, gdy Marley wstaje i przybliża się do puchatej istotki. Nieśmiały króliczek momentalnie podskakuje, kiedy tylko kot wyciąga ku niemu łapkę i kica w bok. Dwa zwierzaki domowe urządzają sobie niewinną zabawę, podczas której nikomu nie dzieje się krzywda. Właścicielka kota zapewniła, że w trakcie nagrywania jej mąż właśnie się szykował do wyjścia na dwór i wypuszczenia słodkiego króliczka tam, skąd pochodzi. Całe szczęście, że spotkanie tych dwojga zakończyło się szczęśliwie!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleni

źródło: youtube.com

Następny artykuł