Kot wampir
Źródło: instagram/monkandbean

Wampiry jednak istnieją. Nie wierzysz? Kot o nietypowej urodzie wygląda jak najprawdziwszy krwiopijca

25 Października 2020

Kot-wampir to tylko wytwór wyobraźni... Czy aby na pewno? Jeśli byłeś przekonany, że takie mistyczne stworzenia nie stąpają po naszym świecie to mamy dla Ciebie zaskakujące wieści. Mruczek o transylwańskich korzeniach istnieje naprawdę i szturmem podbija Internet. Mowa o kociaku imieniem Monkey, który jest wyposażony w parę zadziwiająco długich kłów.

Koty, w szczególności te czarne, od setek lat są uważane za stałych towarzyszy czarownic. W historii zdarzył się nawet okres, gdy mruczki były bezwzględnie tępione. Ludzie uważali, że są one obdarzone nadprzyrodzonymi mocami oraz zwiastunami najgorszego nieszczęścia. Niektórzy wierzyli, że sam diabeł przyjmuje ich postać, kiedy próbuje wmieszać się niezauważenie w świat śmiertelników, aby wyrządzić im krzywdę. Nie taki jednak kot straszny, jak go malują.

Pośrodku opuszczonej drogi znaleźli suczkę uwięzioną w worku. Kiedy zajrzeli do środka, nie mogli powstrzymać łezPośrodku opuszczonej drogi znaleźli suczkę uwięzioną w worku. Kiedy zajrzeli do środka, nie mogli powstrzymać łezCzytaj dalej

Czarny kot-wampir przebiegł drogę właścicielce

Monkey, bo tak zwie się pupil o wampirzej urodzie, urodził się z gigantycznymi kłami, które wystają mu z pyszczka. Wyglądają one niczym idealnie dopracowany element kostiumu halloweenowego, lecz w rzeczywistości są jak najbardziej prawdziwe. Chociaż kociak od razu przywodzi na myśl Drakulę to z jego usposobienie jest diametralnie inne. Zwierzak nie skrzywdziłby nawet muchy!

Zanim mruczek trafił do swojego stałego domu, błąkał się samotnie po ulicy. Nikt nie chciał dotąd zaadoptować zwierzaka, ponieważ jego nietypowy wygląd zbliżony do krwiopijcy mógł napawać ich strachem. Pewnego dnia Nicole Rienzi przypadkiem natrafiła na bezpańskie stworzenie, które o mały włos nie wbiegło pod koła jej samochodu. Kobieta jednak zdążyła w porę wyhamować i pomyślała, że to musi być znak. Monkey najwyraźniej był jej przeznaczony.

W tamtym czasie czarny kocurek był w opłakanym stanie. Nie był w stanie samodzielnie wyczyścić swojego futerka, był bardzo chory i niedożywiony. Nicole stopniało serce na widok potrzebującego zwierzątka, dlatego postanowiła się nim tymczasowo zaopiekować aż do momentu, gdy nie znajdzie mu nowego domu.

Dziewczyna nie chciała przywiązywać się do znalezionego zwierzęcia, ponieważ wiedziała, że nie może u niej zostać na stałe. Jednakże wraz z czasem oswoiła się z obecnością małego wampirka i nie potrafiła już wyobrazić sobie życia bez niego. Takim oto sposobem Monkey znalazł kochającą właścicielkę, która zaakceptowała go takim, jakim jest.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wpadka w programie na żywo. Gdy reporter spojrzał pod nogi, nie mógł nad sobą zapanować, widzowie o mało nie pękli ze śmiechu
2. Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" już nie musi się niczego obawiać
3. Pośrodku opuszczonej drogi znaleźli suczkę uwięzioną w worku. Kiedy zajrzeli do środka, nie mogli powstrzymać łez

Wampirek rzucił zaklęcie na tłumy

Po pewnym czasie od adopcji Monkey'ego właścicielka zauważyła, że jego kły nieprzerwanie rosną. Choć już na początku delikatnie wystawały mu z pyszczka, teraz prezentowały się w całej okazałości. Opiekunka była bardzo zaniepokojona, dlatego niezwłocznie skonsultowała się z weterynarzem. Lekarz uspokoił ją, tłumacząc, że tak się po prostu czasami zdarza, a długie kły Monkey'a nie są symptomem żadnej choroby. Kobiecie bardzo ulżyło.

Wkrótce później Nicole dla żartu założyła kotu profil na Instagramie, aby pochwalić się przed światem nadprzyrodzonym pupilem. Zwierzak z prędkością światła oczarował użytkowników platformy i stał się gwiazdą. Dziś obserwuje go już ponad 145 tysięcy kont.

Internauci nie potrafili ukryć rozbawienia, widząc niecodzienny wygląd czarnego kociaka, dlatego od pierwszego zobaczenia okrzyknęli go kocim hrabim Drakulą. Trzeba przyznać, że podobieństwo rzeczywiście jest uderzające.

Na koncie kociego wampira stale pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania, które zdobywają tysiące polubień. Monkey często jest na nich przebrany w pelerynę czy skrzydła nietoperza, aby podkreślić swoje wampirzą urodę. W okresie poprzedzającym Halloween możemy spodziewać się jeszcze więcej ujęć z uroczym kociakiem w roli głównej, dlatego serdecznie zachęcamy do zaobserwowania jego profilu.

A czy Wy przebieracie swoje czworonogi w kostiumy halloweenowe?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kinga Duda ma już dość. Córka prezydenta i funkcjonariusz SOP interweniowali w Krakowie. Powód jest zaskakującyKinga Duda ma już dość. Córka prezydenta i funkcjonariusz SOP interweniowali w Krakowie. Powód jest zaskakującyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Został porzucony na ulicy, bo był brzydki. Udowodnił byłej rodzinie, jak bardzo się mylili
  4. Artur Szpilka pochwalił się nowymi tatuażami. Miłośnicy zwierząt nie kryją zachwytu
  5. Dramat w Lublinie. Znalazła ledwo żywego psa zakopanego pod wiaduktem. Spod ziemi wystawał mu tylko pyszczek
  6. “Niebieski księżyc” pierwszy raz od 70 lat. Datę niezwykłego zjawiska lepiej od razu zapisz w kalendarzu
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć

Źródła: ciekawe.interia.pl

Następny artykuł