biedny żółty kotek
Źródło: facebook/ตุ้มเม้งแมวแพนด้า&คาพ้วงแมวเชื้อรา

Wymalowała kota na żółto, wygląda jak Pikachu. Powód inny niż myślisz, ale czy słuszny?

25 Sierpnia 2020

Kot mógł pochwalić się piękną, białą sierścią. Mruczek wyglądał zjawiskowo, jednak w pewnym momencie zachorował. Jego właścicielka postanowiła samodzielnie wyleczyć kota, domowymi sposobami. Zwierzę zmieniło kolor, ale opiekuna w ogóle się tym nie przejęła. Chwilę później nawet domalowała kota!

Kot mieszka ze swoją opiekunką, Thammapa Supamas w Tajlandi. Mruczek cierpiał na infekcję grzybiczą, którą powinien zająć się weterynarz. Opiekunka nie udała się jednak do lekarza, a zdecydowała się na domowe metody, które nie oszukujmy się, nie zawsze są skuteczne. Chwilę później mruczek zamienił się w popularnego Pikachu i zyskał ogromną sławę. Ale co z jego zdrowiem?

Drzemka w wykonaniu golden retrievera ubawi Was do łez. Wideo jest hitemDrzemka w wykonaniu golden retrievera ubawi Was do łez. Wideo jest hitemCzytaj dalej

Pomalowała kota na żółto. Przypomina Pikachu

Kobieta postanowiła wyleczyć kota kurkumą. Jak wiemy właściwości przyprawy od dawna stosuje się nie tylko w kuchni, ale i w tradycyjnej medycynie Dalekiego Wschodu. Kurkuma może pomóc w dolegliwościach żołądkowych, w leczeniu ran i blizn, ale czy w infekcjach grzybiczych? Właścicielka kota postanowiła spróbować. Najpierw nałożyła przyprawę na dotknięte chorobą części ciała, a później wymalowała całego mruczka! Sierść kota zmieniła się w diametralny sposób. Stała się żółta.

Thammapa Supamas pochwaliła się zdjęciami kociaka w sieci. Wielu internautów zachwyciło się żółtą sierścią zwierzęcia, nie mogło wyjść z podziwu. Kotek został porównany do bajkowego Pikachu. Niestety, nie wygląda na szczęśliwego, co też nie uszło na uwadze pozostałym komentującym. Czy naprawdę w imię 5-minutowej sławy warto robić z kota pokemona?

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętom

Kobieta wyjaśniła, że łapy kota zaczęły regenerować się po kurkumie. Prawdopodobnie sierść kociaka, jak i samo zwierzę nie ucierpiało na tym zabiegu. Niemniej jednak ze względów bezpieczeństwa nie polecamy tej metody. Choć kurkuma ma właściwości lecznice, najlepiej skontaktować się z weterynarzem. Nie próbujcie tego w domu na żadnym z Waszych zwierząt!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Dlaczego kot atakuje dziecko? Agresja nie bierze się znikąd
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. TVP ogłosiło świetną nowinę dla polskich kibiców. Stacja kupiła nowe prawa transmisyjne

Źródło: news18.com/

Następny artykuł