Kot miał dwa pyszczki
Źródło: instagram/biscuits_andgravy

Niezwykły kot urodził się z dwoma pyszczkami. Kilka dni później właścicielka przekazała smutną wiadomość

25 Maja 2020

Kot urodził się z nietypową wadą. Niestety, ostatnie wiadomości zasmuciły jego fanów.

Malutki kotek urodził się z dwoma pyszczkami. Właścicielka nie mogła uwierzyć na jego widok, jednak nic nie wskazywało na to, że coś mu dolega. Kobieta założyła zwierzątku nawet profil na Instagramie, aby podzielić się niezwykłymi zdjęciami zwierzaka. Niestety, niedawno była zmuszona przekazać bardzo smutną wiadomość.

Kot z dwoma pyszczkami

Mały kociak urodził się z dwoma pyszczkami. Ta bardzo rzadka wada genetyczna sprawiła, że jego codzienność wyglądała naprawdę wyjątkowo. Kot oba pyszczki miał w pełni sprawne. Potrafił spożywać posiłki zarówno przez jeden, jak i drugi pyszczek. Co więcej, zdarzało się, że mruczek na raz miauczał i jadł przysmaki! Było to absolutnie niewiarygodne, internauci nie dowierzali w to, co właśnie widzieli.

Cztery oczy, dwa nosy i dwa pyszczki. Ten kot rozkochał w sobie nie tylko właścicieli, ale i internautów na całym świecie. Niestety, mruczek żył tylko kilka dni. Niedawno jego właścicielka przekazała wszystkim bardzo smutną informację. Opiekunka czworonoga napisała specjalny post na ten temat, dziękując fanom i obserwującym za wsparcie.

- Chciałabym podziękować wszystkim za okazaną nam miłość. Historia kotka była naszą własną historią życia. Dzięki temu doceniamy każdy dzień, każdy przeżyty rok. Nauczyliśmy się, że każde istnienie jest wyjątkowe i zasługuje na szczęście czy szacunek. Cieszę się, że nasz mruczek uszczęśliwiał Was wszystkich w trudnych czasach. Kochałam go, troszczyłam się o niego, lecz niestety odszedł, leżąc w moich dłoniach. Po prostu brak słów, by opisać, jak ważne było dla nas wszystkich to doświadczenie. Jeszcze raz dziękuję. Kyla – czytamy w poście właścicielki na Instagramie.

Internauci nie kryli wzruszenia, gdy przeczytali przejmujące wyznanie opiekunki kociaka. Kobieta otrzymała wiele słów pocieszenia od fanów kotka z całego świata.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kobieta czyściła psa na myjni samochodowej. Czworonóg płakał z bólu, nikt nie pomógł2. Kotek urodził się z rzadką chorobą. Zdjęcia odbierają mowę, ludzie prześcigają się by go adoptować

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Urodził się z nietypową wadąUrodził się z nietypową wadą
instagram/biscuits_andgravy

Niestety, zwierzę przeżyło kilka dniNiestety, zwierzę przeżyło kilka dni
instagram/biscuits_andgravy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu skrył się jamnik, widzisz go? Odpowiedź jest oczywista, jednak tylko 6% osób znajduje psa w 5 sek
  2. Husky obudził chłopca w słodki sposób. A jak Wasze psy budzą dzieci?
  3. Przyjdą do Ciebie i wlepią mandat za zwierzaka. Teraz to możliwe
  4. Kot z "poniedziałkową twarzą" naprawdę istnieje. Też nie lubicie tego dnia tygodnia?
  5. Wyrzuciła niepełnosprawnego psa z samochodu. Czworonóg próbował dogonić auto, nie miał szans
  6. Mały jelonek pojawił się na ganku. Niespotykana reakcja kota

Źródło: news18.com

Następny artykuł