kot wchodzi do siatki
Źródło: youtube.com/Alasdair Martin

Kot wszedł do reklamówki. Pożałował swojego pomysłu już po sekundzie

24 Września 2020

Kot potrafi zaskoczyć pomysłowością nawet najbardziej doświadczonego właściciela. Jednak kocia miłość do pudełek, toreb i reklamówek jest znana chyba wszystkim. Tym razem jednak kociak nie wszedł do reklamówki sam z siebie - wahał się, jednak ostatecznie przekonał go własny właściciel. Natychmiast obaj pożałowali swojego pomysłu.

Kot tego mężczyzny musi mieć z nim wesoło. Na nagraniu widzimy, jak mruczek ostrożnie zbliża się do reklamówki leżącej na stole, z nieśmiałym zamiarem wykorzystania jej do zabawy. Jego pan tylko go do tego podjudza i stara się go jak najsprawniej zachęcić do wlezienia do siatki. Kot zawsze będzie kotem - nie trzeba go było długo namawiać. Jednak nie minęła sekunda, a zarówno właściciel jak i mruczek gorzko pożałowali swojego pomysłu.

Lew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragediiLew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragediiCzytaj dalej

Kot wszedł do reklamówki

Dlaczego właściwie nasze koty lubią wchodzić w tak dziwne miejsca jak nasze torby czy pudełka? Według badań przeprowadzonych przez University of Utrecht School of Veterinary Medicine wynika to z potrzeby zredukowania stresu. W małych przestrzeniach czuja się bezpiecznie, a do tego mogą obserwować to, co się dookoła nich dzieje. Czasem mają też po prostu chęć się w ten sposób pobawić i pewnie z taką właśnie intencją kot z nagrania wlazł do siatki na zakupy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka żebrała na ulicy o jedzenie. Mężczyzna postanowił ją śledzić, osłupiał gdy poznał prawdę
2. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
3. Lew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragedii

Zachęcający go do tego właściciel musiał poczuć się bardzo głupio. Już sekundę po tym, jak mruczek znalazł się w reklamówce... stracił równowagę i cały zaplątany w siatkę spadł na ziemię. Mimo że nic nie widział z kawałkiem plastiku na głowie, wciąż udało mu się spaść na cztery łapy! Jednak to był dopiero początek całej akcji. Przestraszony nagłym upadkiem i ograniczoną widocznością kot pognał w długą przez całe mieszkanie, szeleszcząc przy tym niemiłosiernie i poruszając się z nieziemską prędkością. Zafrasowany właściciel wciąż próbuje go zatrzymać, jednak jest bez szans. Mruczek jest zbyt pochłonięty tym, żeby się uwolnić. Gdy pościg nareszcie się kończy, kot patrzy na pana z wyraźnym wyrzutem, jakby chciał powiedzieć: To twoja wina. To wideo po prostu trzeba zobaczyć!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 9 tajemniczych faktów z życia Anny Jantar. Czego fani dowiedzieli się lata po śmierci artystki
  2. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  3. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami
  4. Jamniki nie mogą doczekać się kąpieli. Niewiarygodne, jak reagują na wannę pełną wody
  5. Do sieci wyciekło wstrząsające wideo. Mężczyzna gołymi rękoma siłował się z jeleniem, zwierzę było w potrzasku
  6. Skandal w nowym sezonie "Hotel Paradise". Na egzotycznej wyspie robi się gorąco

źródło: youtube.com

Następny artykuł