Kotek nie był pod wrażeniem głosu swojej pani
Źródło: youtube/ FloridaKitty

Zaczęła śpiewać. Reakcja kota mówi wszystko

24 Sierpnia 2020

Kot zachował się w niesłychany sposób, który rozbawił tysiące miłośników zwierząt. Kiedy tylko jego pani otworzyła usta i zaczęła śpiewać, mruczek pokazał jej w dobitny sposób, co myśli o jej wątpliwym talencie wokalnym. Krótkie wideo w ciągu kilku sekund potrafi rozśmieszyć każdego.

Kot jest postrzegany jako wyjątkowo melodyjny zwierzak przez wielu opiekunów i miłośników zwierzaków domowych. Przeświadczenie to narodziło się wskutek imponujących kocich koncertów, które często da się słyszeć pod oknami bloków mieszkalnych, gdy przychodzi marzec. Kociaki komunikują się z innymi przedstawicielami swojego gatunku za pomocą wokaliz, ale w ten sposób mogą również nawiązać kontakt z innymi zwierzakami oraz ludźmi. Wąsate zwierzaki są bardzo wyczulone na dźwięki, dlatego ton głosu, jakim posługują się ich właściciele może przykuć ich uwagę. A co w przypadku, gdy opiekunowie mruczków próbują popisać się przed nimi swoim wokalem?

Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodnaRottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodnaCzytaj dalej

Kot miał już dosyć koncertu

Właścicielka pewnego czarnego kotka w białe łatki usiadła na krześle biurowym w swoim salonie i postanowiła nagrać nietypową reakcję pupila. Wycelowała obiektyw kamery w jego stronę i... zaczęła śpiewać. Wokal opiekunki może nie brzmiał jak imponujący występ operowy, ale nie był też najgorszy. Na wideo da się usłyszeć, że kobieta śpiewa prostą, rytmiczną piosenkę, zaś jej zwierzak początkowo patrzy na nią z niedowierzaniem. Najwyraźniej potrzebował chwili, aby upewnić się, że nie jest w nastroju na koncerty, dlatego zeskoczył z kanapy i zrobił coś zdumiewającego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznania
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dlaczego koty ugniatają łapkami? Nie każdy zna prawdziwe powody

Kociak zbliża się do swojej opiekunki i zaczyna drapać krzesło, na którym siedziała, jak gdyby chciał jej zakomunikować, że nie podoba mu się wybór piosenki. Pomimo protestów ze strony pupila, kobieta kontynuuje i w dalszym ciągu dokumentuje jego zabawne zachowanie. Mruczek się nie poddaje i znowu zaczyna drapać mebel, więc zaskoczona właścicielka pyta go, o co mu właściwie chodzi i dlaczego zachowuje się w taki sposób. Kot wpatruje się jej prosto w oczy, błagając, żeby już przestała śpiewać. Opiekunka nie przejęła się reakcją swojego pupila i znowu zaczyna po cichu podśpiewywać.Tego już mruczek nie wytrzymał! Stanął na tylnych łapkach i próbował przeszkodzić jej w koncercie. Kolejne wersy piosenki tylko spotęgowały jego niezadowolenie, więc dał upust swoim emocjom, drapiąc zawzięcie w krzesło.

Najwyraźniej repertuar piosenek się już wyczerpał, ponieważ kobieta zrezygnowała z dalszego śpiewania i pogodziła się z falą krytyki ze strony jej kociaka. Wiele komentujących pocieszało właścicielkę czworonoga i zapewniało ją, że jej umiejętności wokalne wcale nie są tak fatalne, jak ocenił je koci znawca.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa mini pieski "walczą" w bucie. Powalające nagranie
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli
  6. Ewakuacja tysięcy ludzi. Uciekają przed śmiercionośnym żywiołem. Świat alarmuje

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł