Kot zaprzyjaźnił się z leśnym zwierzęciem
Źródło: screenshot z youtube/Rumble Viral

Mały jelonek pojawił się na ganku. Niespotykana reakcja kota

23 Maja 2020

Kot zaopiekował się niecodziennym przybyszem. Fascynacja przerodziła się w przyjaźń z happy endem.

Na kanale Rumble Viral na YouTube pojawiło się dość niecodzienne nagranie. Widać na nim małego jelonka, który położył się na werandzie, a obok niego siedzi kot. Jak doszło do tego nietypowego spotkania?

Chciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczyłChciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczyłCzytaj dalej

Kot spotkał jelenia

Młody jeleń zgubił w lesie swoją matkę. Zwierzę nie potrafiło odnaleźć rodziny, błąkało się po okolicy. Pewnego dnia dotarło do jednej z prywatnych posesji i ułożyło się bezpiecznie na ganku. Na spotkanie wybiegł mu zaciekawiony mruczek. Jak zachował się kot wobec niecodziennego gościa?

Kot nigdy dotąd nie widział jelenia, stąd gdy zwierzę pojawiło się na werandzie nie potrafił przejść obok niego obojętnie. Mruczek zafascynował się zwierzakiem, niestety postanowił też sprawdzić łapką, co to za zwierzę. Jelonek był przerażony i nie potrafił ruszyć się z miejsca. Całe szczęście, po chwili kot odpuścił zaczepianie zwierzaka i usiadł obok, zostawiając nowego kolegę w spokoju.

W końcu nadeszła pomoc. Do jelenia zbliżył się ratownik, który pomógł zwierzęciu wstać na nogi. Niestety, jelonek był kompletnie zdezorientowany. Nie wiedział, w jakim kierunku podążać, by wrócić do swojej rodziny. Widać, że ciągle się bał tego, że jest tak daleko od matki. Mężczyzna pomógł mu w powrocie do lasu. Tam na pewno jeleń czuł się swobodniej.

DZISIAJ GRZEJE:1. Znalazła małego kotka w alejce. Kiedy zabrała go do weterynarza, zdębiała
2. Kot jest dziś wyjątkowo niezadowolony. Jak myślicie, z jakiego powodu?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Kot chciał pomóc jelonkowiKot chciał pomóc jelonkowi
screenshot z youtube/Rumble Viral

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli na spacerze z psem. Zamurowało ich, gdy dostrzegli stworzenie, które podąża za nimi do domu, konieczna była natychmiastowa akcja
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Kto uratuje konie z Janowa Podlaskiego? Makabryczne odkrycie w stadninach, skandaliczne szczegóły
  4. Znany koncern zachęca do niesamowitej inicjatywy. Dołączycie do ratowania planety?
  5. Weterynarze zaniemówili. Do lecznicy trafiło niesamowite stworzenie. Czy to postać z bajki?
  6. Ukradli mu psa. Po roku zdecydował się adoptować nowego, zdarzyło się coś wprawiającego w osłupienie

Źródło: thenimalclub.net

Następny artykuł