sfinks i terier
Źródło: youtube.com/ My Sphynx Cat

Kot nie rozpoznaje swojego psiego przyjaciela po strzyżeniu. Reakcja odbiera mowę

23 Listopada 2020

Łysy kot nie jest w stanie rozpoznać swojego przyjaciela, teriera. Choć zazwyczaj spędzają razem czas i lubią się bawić, po strzyżeniu pies tak zmienił swój wygląd, że sfinks go nie poznał. Reakcja kota na widok odmienionego psa jest niewiarygodna!

Kot sfinks został nagrany w momencie kompletnej dezorientacji. Na wideo widzimy, jak do stojącego na bezpiecznej wysokości mruczka podchodzi airedale terrier. Kotu wyraźnie się to nie podoba, czemu daje upust bez chwili wahania. Problem jednak w tym, że pies to jego przyjaciel, z którym mieszka na co dzień - po prostu go nie poznał.

Suczka nie przypomina już psa. Właściciele byli obojętni na jej cierpienieSuczka nie przypomina już psa. Właściciele byli obojętni na jej cierpienieCzytaj dalej

Kot nie poznał psa

Czasem zwierzaki wydają się bardziej ludzkie, niż zwykle. Można tak powiedzieć o tym 6-miesięcznym kocie, który był tak zaskoczony metamorfozą swojego przyjaciela, że nie pozwolił mu się zbliżyć! Mruczek, który zazwyczaj uwielbia spędzać czas z terierem, tym razem stanowczo zaprotestował.

Na widok zbliżającego się psa, sfinks zaczyna groźnie syczeć i naprężać ciało, gotowy do ataku. Tymczasem jego przyjaciel terier stara się jak najłagodniej pokazać mu, że to przecież on, ten sam, z którym codziennie się bawi. Pies ostrożnie zaczepia kota i macha łagodnie ogonem, sygnalizując pokojowe podejście.

Na nic się to jednak nie zdaje, bo gdy tylko pies zbliży się za bardzo, w ruch idą kocie pazurki. Terier jednak stara się nie zniechęcać i co chwilę podejmuje kolejne próby, ale bezskutecznie. Na szczęście właściciel obu zwierzaków wyjaśnił całą sytuację w opisie filmu.

- Jeśli widzieliście moje inne filmy z kotem sfinksem i moim terierem, wiecie już, jak lubią się razem bawić. Ale tego ranka mój pies wrócił prosto od groomera, a kot sfinks go nie rozpoznał. Był zły i przestraszony… Nie są już przyjaciółmi - napisał nagrywający.

Na szczęście na kanale szybko pojawił się inny filmik, który pokazuje interakcję kota i psa kilka godzin później. Jak widać, kot potrzebował trochę czasu, by przyzwyczaić się do nowego wyglądu swojego przyjaciela, ale udało się i zwierzak znów bawiły się ze sobą w najlepsze! Zobaczcie sami.

ZOBACZ WIDEO:

Pielęgniarka znęcała się nad wychudzonym psem. Ledwo trzymał się na nogach, potrzebna pomocPielęgniarka znęcała się nad wychudzonym psem. Ledwo trzymał się na nogach, potrzebna pomocCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Zła wiadomość dla Polaków na sezon zimowy, chodzi o hotele
  3. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  4. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
  5. Labrador dokonał nietypowej adopcji. Stał się przybranym tatą 9 maleńkich kaczuszek
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie

źródło: youtube.com

Następny artykuł