Kotek-kuleczka rasy brytyjczyk
Źródło: Instagram/pitoethecat

Chcieli uśpić kota. Kiedy weterynarz go zbadał, wydarzyło się coś niebywałego

23 Czerwca 2020

Kot o imieniu Pitoe urodził się z bardzo dokuczliwą wadą kręgosłupa. Nietypowa budowa kotki nie spotkała się z akceptacją ze strony jej pierwszych właścicieli. Żądni zysku hodowcy popularnej rasy brytyjczyków udali się z mruczkiem do weterynarza. Chcieli uśpić kota, bo uznali, że skoro na nim nie zarobią, nie opłaca im się go trzymać. Lekarz zbadał kotkę, zrobił jej rentgen i musiał podjąć decyzję. Nie wahał się ani chwili, doskonale wiedział, co należy zrobić.

Kot o imieniu Pitoe trafił do gabinetu weterynaryjnego, nie dlatego, że jego właściciele się o niego troszczyli i chcieli jego zdrowia. Hodowcy uznali, że skoro kot urodził się z poważną wadą kręgosłupa, skoliozą, nikt nie będzie go chcieć, więc na nim nie zarobią. Do kliniki zgłosili się, dlatego, że chcieli uśpić uroczego mruczka o nietypowym wyglądzie. Kiedy lekarz dowiedział się o przyczynach tej decyzji, nie mógł zareagować inaczej niż tak, jak postąpił.

Chiny złamały obietnicę. Cały świat wstrzymał oddech, znowu wystartował skandaliczny festiwalChiny złamały obietnicę. Cały świat wstrzymał oddech, znowu wystartował skandaliczny festiwalCzytaj dalej

Kot z poważną wadą kręgosłupa otarł się o śmierć

Lekarz, do którego trafił mruczek nie mógł zgodzić się na tego typu rozwiązanie. Uważnie zbadał kotkę, rentgen kręgosłupa dało się zinterpretować tylko w jeden sposób. Kotu nie dało się w żaden sposób pomóc w jego przypadłości, skolioza, z którą się urodził była zbyt daleko posunięta. Jednak to nie przeszkodziło mężczyźnie w pokochaniu mruczka i... adoptowaniu go.

Lekarz przygarnął kotkę, po czym przekazał ją swoim rodzicom, którzy od zawsze bardzo chcieli mieć zwierzaka. Cała rodzina zaangażowała się w opiekę nad Pitoe, która od razu stał się oczkiem w głowie wszystkich. Co więcej - kochający opiekunowie uroczej, rozmruczanej kuleczki założyli czworonogowi konto na Instagramie. Mruczek każdego dnia zyskuje coraz szersze grono wielbicieli - mimo, że swoim wyglądem odbiega nieco od powszechnie uznawanych kanonów kociego piękna, jego urok powala na łopatki!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko bawiło się plastikową torbą. Kiedy pies zauważył, co się dzieje pobiegł po właścicielkę

2. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Zobaczcie sami -prawda, że Pitoe jest cudna?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kto by nie pogłaskał takiego brzuszka?Kto by nie pogłaskał takiego brzuszka?
Instagram/pitoethecat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
  4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł