Porzucenie kota
Źródło: facebook/thedodo

Porzuciła starszego kota na pastwę losu. Myślała, że nikt się nie dowie, nie przewidziała, że ktoś z ukrycia nagrywa każdy jej ruch

22 Listopada 2020

Kot w czarne łatki został bezlitośnie porzucony przez swoją dotychczasową opiekunkę. Kobieta przeprowadzała się i najwyraźniej nie chciała zabierać swojego czworonożnego przyjaciela do nowego domu. Kiedy wyszła z domu, zwyczajnie wystawiła go przed drzwi i odjechała. Całość zdarzenie zaobserwowała sąsiadka mieszkająca po drugiej stronie ulicy.

Młoda kobieta została przyłapana przez swoją sąsiadkę na niewyobrażalnie przykrym czynie. Myślała, że nikt nie zobaczy, jak porzuca przed własnym domem starszego kota, który mieszkał z nią od wielu lat. Miała jednak wyjątkowego pecha, ponieważ zszokowana sąsiadka, widząc, co dzieje się na jej oczach, chwyciła za kamerę i wszystko nagrała.

Suczka zaprowadziła ratowników w głąb lasu. Gdy zajrzeli do jej kryjówki, o mało nie utonęli we łzachSuczka zaprowadziła ratowników w głąb lasu. Gdy zajrzeli do jej kryjówki, o mało nie utonęli we łzachCzytaj dalej

Wierny kot czekał na właścicieli pod domem

Uchwycony na filmie moment, gdy młoda kobieta postanawia rozstać się ze swoim długoletnim pupilem, sprawia, że serce każdego opiekuna zwierząt ściska się z bólu. Przed ich ostatecznym rozstaniem pogłaskała go na pożegnanie, po czym wsiadła w samochód i odjechała, jakby nigdy nic się nie stało. Aż ciężko na to patrzeć.

Kobieta relacjonująca porzucenie czworonoga z żalem podkreśla, że sąsiadka ani razu nie zapytała, ani jej, ani kogokolwiek z sąsiadów, czy mógłby przygarnąć jej kota. Zamiast pomóc rozpocząć mu drugie życie pod opieką nowego właściciela, wolała pozbyć się problemu w łatwiejszy sposób.

Przez następne kilka godzin sąsiadka nagrywała zachowanie porzuconego zwierzęcia. Czarno-biały kotek siedział pod wejściem do garażu, podczas gdy na dworze padał deszcz, a silny wiatr zacinał ze wszystkich stron. Wciąż żywił nadzieję, że jego właścicielka w każdej chwili po niego wróci. Nie potrafił zrozumieć, że już nigdy więcej nie będzie mógł się z nią spotkać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
3. Próbowali przemycić 70 egzotycznych papug w plastikowych butelkach. Nie przewidzieli tylko jednego

Misja - łapanka!

Wyrozumiała sąsiadka nie mogła zostawić porzuconego zwierzątka na pastwę losu, dlatego zaczęła go dokarmiać, aby z czasem zdobyć jego zaufanie. W ciągu następnych kilku dni dokumentowała każde spotkanie z czarno-białym kocurkiem, który coraz chętniej podchodził w jej kierunku.

Całe szczęście okres bezdomności nie trwał u zwierzątka długo. Już czwartego dnia pupil zdecydował zbliżył się do kobiety na tyle blisko, że mogła go pochwycić i zabrać do kliniki weterynaryjnej.

Na miejscu otrzymał profesjonalną pomoc lekarzy. Ze względu na swój wiek musiał otrzymać kilka zastrzyków, aby w pełni wrócić do formy. Jednakże weterynarze byli bardzo zaskoczeni tym, że kociakowi nie dolegają żadne poważne choroby.

Po wizycie w klinice kobieta przygarnęła zwierzaka pod własny dach i nadała mu imię Rolo. Szczęśliwie zwierzak zyskał nowych przyjaciół, którzy nigdy nie zamierzają się go pozbyć tak, jak uczynili to poprzedni właściciele. Zapewniają, że kochają go całym sercem i traktują jak pełnoprawnego członka rodziny.

Spójrzcie sami, jak bardzo się zmienił pod opieką nowych właścicieli. Cieszymy się, że historia Rolo skończyła się happy endem i jednocześnie wierzymy, że jeśli dawna rodzina kocurka kiedykolwiek obejrzy poniższe wideo, to gorzko pożałuje, że pozbyła się tak cudownego towarzysza.

ZOBACZ WIDEO:

Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorszeDo sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorszeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Pan Marcin wszedł na Giewont. To, co zobaczył na krzyżu wprawiło go w oburzenie. Wszystko przez turystów
  3. Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieci
  4. Jest tylko 5 typów właścicieli psów. Do którego z nich należysz?
  5. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Sony podało oficjalną informację na temat PlayStation 5. Firma ogłosiła sukces, a gracze są wściekli

źródło: facebook

Następny artykuł