Chłopiec i kot, stykają się głowami
Źródło: Instagram/maddenandmoon

Matka podarowała synkowi kota z dwojgiem różnych oczu. Kiedy chłopiec spojrzał na zwierzę, wydarzyła się niesamowita rzecz

22 Czerwca 2020

Kot o imieniu Moon cierpi na deformację pyszczka. Mruczek ma też dwoje różnych oczu - jedno jest niebieskie, a drugie zielone. Jego nietypowy wygląd przez wiele lat był dla niego przeszkodą w adopcji. Aż do dnia, kiedy zobaczyła go matka małego chłopca o imieniu Madden. Kobieta nie wahała się ani chwili - od razu wiedziała, że czworonóg będzie idealnym kompanem dla jej synka. Zdjęcia chłopca i kota tylko potwierdzają, że miała rację.

Madden urodził się z wadą genetyczną - jego usta są w znacznym stopniu zdeformowane. Również oczy małego chłopca przykuwają uwagę - jedno jest niebieskie, drugie z kolei zielone. Tylko 1% ludzi rodzi się z tego typu kombinacją genów. Niestety - nietypowy wygląd chłopca przysporzył mu sporo kłopotów. Nietolerancyjni rówieśnicy naśmiewali się z niego w szkole i prześladowali. Jednak pewnego dnia w życiu 7-latka pojawił się ktoś niezwykły - chłopiec w końcu znalazł przyjaciela.

Kota o niezwykłym wyglądzie i 7-latka łączy nie tylko głęboka więź

Kiedy matka Maddena znalazła na jednej ze stron oferujących adopcje zwierzaków Moon, uroczego mruczka o bardzo nietypowym wyglądzie, od razu wiedziała, że to będzie idealny kompan dla jej synka, którego prześladowano w szkole. Okazało się bowiem, że kot ma dokładnie takie same przypadłości jak Madden! Nie dość, że czworonóg ma również jedno oko niebieskie, a drugie zielone, to jeszcze posiada tę samą wadę budowy ust, co 7-latek!

Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragediiPitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragediiCzytaj dalej

Kobieta nie wahała się ani chwili - od razu wiedziała, że Moon musi zostać członkiem jej rodziny. Dołożyła wszelkich starań, żeby adoptować mruczka o oryginalnej aparycji. Kiedy tylko zwierzak trafił pod dach Humphrey'ów, Madden zakochał się w nowym domowniku, od razu otoczył kociaka troską i miłością. Co ciekawe, kot od razu poczuł, że znalazł bratnią duszę. Między dzieckiem a zwierzęciem nie utworzyła się żadna bariera. Pokochali się od pierwszego wejrzenia. Dwójka wygląda razem jak "międzygatunkowi bliźniacy"! Chłopiec nareszcie znalazł prawdziwego przyjaciela i czuje się raźniej. Nie są już mu straszne żadne okrutne docinki - razem z Moon celebrują swoją oryginalność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko

2. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące

Madden i Moon mają swoje konto na Instagramie, trzeba przyznać, że widok tego duetu jest niesamowity! Nic dziwnego, że każdego ich popularność wzrasta i zyskują kolejnych obserwujących.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Madden i Moon wyglądają jak postaci z bajkiMadden i Moon wyglądają jak postaci z bajki
Instagram/maddenandmoon

Wyświetl ten post na Instagramie.

These two ????????

Post udostępniony przez @ maddenandmoon

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
   2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
   3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
   4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
   5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
   6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł