Kot siedzi na klawiaturze
Źródło: screen shot/Youtube/ハコねこ:閣下の日常 - Kakka's daily life

Wasz kot Wam przeszkadza w pracy zdalnej? Mamy zaskakujące rozwiązanie, mruczki będą zachwycone

22 Maja 2020

Kot to zwierzę obdarzone ogromną potrzebą niezależności. Jednak każdy mruczek od czasu do czasu wymaga poświęcenia mu uwagi. Większość czworonogów prosi o nią w najmniej odpowiednim momencie... Jak sobie poradzić z niesfornym pupilem żądnym atencji?

W związku z epidemią koronawirusa większość ludzi pracuje zdalnie z domu. Taka sytuacja jest dobrą okazją do nadrobienia czasu z czworonożnymi domownikami. Jednak co zrobić, kiedy nasi milusińscy za bardzo odciągają nas od służbowych obowiązków?

Kot przeszkadzał mu w pracy, mężczyzna znalazł zaskakujące rozwiązanie

Kakka, kociak należący do pewnego japońskiego dj-a i producenta muzyki, jest ogromnym pieszczochem. Złaknione kontaktu z ukochanym opiekunem zwierzę, praktycznie nie odstępuje mężczyzny na krok. Choć nie można odmówić takiemu zachowaniu uroku, trzeba przyznać, że jest ono kłopotliwe w momencie, kiedy trzeba skupić się na pracy, a nie na głaskaniu rozmruczanego czworonoga.

Kot za każdym razem, kiedy mężczyzna zasiadał do pracy, wskakiwał na biurko, przechadzał się po nim, a nawet siadał na klawiaturze komputera. Brzmi znajomo? Dla nas również ten obrazek nie jest niczym nieznanym. Jednak rozwiązanie, na które wpadł Japończyk jest jednocześnie zaskakujące i... bardzo proste.

Wszyscy miłośnicy kotów doskonale wiedzą, że mruczki wręcz uwielbiają bawić się w najzwyklejszych na świecie kartonach. Zwierzaki mogą godzinami spędzać czas w papierowych "fortecach". O tym fakcie przypomniał sobie właściciel Kakki. Wykorzystał słabość do tekturowych opakowań swojego podopiecznego i postawił mu jedno na swoim biurku, obok stanowiska pracy. Na reakcję kota nie trzeba było długo czekać - zwierzak natychmiast zdobył papierowy zamek i się w nim rozgościł.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Znalazła małego kotka w alejce. Kiedy zabrała go do weterynarza, zdębiała 2. Skandaliczne warunki, ciężko powstrzymać łzy. Tragedia koni w Janowie Podlaskim

Mężczyzna podzielił się uroczymi zdjęciami Kakki harcującego na jego biurku oraz wypoczywającego w kartonie. Wyczyny kota podbiły serca internautów, a pomysłowość Japończyka zaskakuje swoją prostotą.

Przetestujecie rozwiązanie z kartonem?

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Kot od razu zniknął w przytulnym pudełkuKot od razu zniknął w przytulnym pudełku
screen shot/Youtube/ハコねこ:閣下の日常 - Kakka's daily life

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Ukradli mu psa. Po roku zdecydował się adoptować nowego, zdarzyło się coś wprawiającego w osłupienie
  4. Weterynarze zaniemówili. Do lecznicy trafiło niesamowite stworzenie. Czy to postać z bajki?
  5. 22 maja to bardzo ważna data nie tylko dla zwierząt. Świętujecie razem z nimi?
  6. Czy psy mogą spać w łóżku? Małgorzata Rozenek odpowiedziała na pytanie wymownym zdjęciem

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł