wściekły kot
Źródło: FACEBOOK.COM/GIGGLES THE ANGRY CAT

Kot ze schroniska ma wściekły wyraz twarzy. W rzeczywistości jest kochanym zwierzakiem

21 Listopada 2020

Kot ze zdjęcia może i wygląda na wściekłego, ale tak naprawdę jest prawdziwym słodziakiem. Kiedy kobieta, która go znalazła, zobaczyła wyraz jego pyszczka, początkowo uznała, ze nie może być przyjaznym zwierzakiem. Szybko jednak okazało się, że jest zupełnie inaczej!

Wściekły kot został zauważony przez mieszkankę Akron w Ohio. Patrząc na wyraz jego pyszczka, początkowo kobieta pomyślała, że zwierzak nie chce mieć z nią nic do czynienia, jednak szybko okazało się, że naburmuszony zwierzak jest naprawdę przyjacielski. Postanowiła więc zmienić jego życie na lepsze i znaleźć mu kochającą rodzinę.

Kotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długoKotek urodził się z dwiema twarzami. Niestety, nie pożył długoCzytaj dalej

Kot ma wiecznie wściekłą minę

Kotek kręcił się dookoła domu kobiety, aż w końcu uznała, że spróbuje do niego podejść. Wówczas okazało się, że zła mina nie ma nic wspólnego z wnętrzem zwierzaka - kot był bardzo przyjacielski i w ogóle nie bał się swojej nowej koleżanki.

Kobieta uznała więc, że poszuka mu domu i zadzwoniła do organizacji Riggi Rescue spytać, czy nie mogą pomóc bezpańskiemu, zapchlonemu i głodnemu kociakowi. Zgodzili się bez problemu i tak naburmuszony zwierzak trafił do schroniska, gdzie miał zacząć nowe życie.

Z początku wolontariusze byli nieco zaniepokojeni miną mruczka i obawiali się, że być może odzwierciedla ona jego charakter. Szybko jednak przekonali się, że maluch wcale nie jest obrażony ani złośliwy - z radością przyjmował wszystkie czułości i był bardzo kochającym, przyjaznym zwierzakiem. Opiekunka ze schroniska, Melanie Anielski została jego tymczasową właścicielką.

- O tak, jest super przyjazny. To tylko jego pyszczek. Nie ma znaczenia, czy jest szczęśliwy i zadowolony - nigdy nie jest naprawdę zły, po prostu patrzy na ciebie z tym małym grymasem i nie możesz powstrzymać się od chichotania, kiedy na niego patrzysz - powiedziała w rozmowie z TheDodo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"
2. Wiemy, kto wystąpi w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznajcie uczestników
3. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci

Wściekły kot odnalazł szczęście

Melanie nazwała kota Giggles (Chichot) i nie mogła się nadziwić, jak szybko przystosował się do życia w domu. Widać było, że brakowało mu rodzinnego ciepła i miłości.

- Jego postawa jest bardzo wyluzowana. Uwielbia siadać obok ciebie, gdziekolwiek siedzisz, ciągle chce, żebyś podrapał go po brzuchu. Więc jest naprawdę, naprawdę kochający - zdradza tymczasowa opiekunka.

Choć wolontariusze ze schroniska przez cały czas szukali właściciela zwierzaka, nikt się nie zgłosił. Po miesiącu spędzonym w domu tymczasowym nadszedł więc czas, by poszukać wściekłemu kocurkowi nowej rodziny. Kiedy opublikowano zdjęcia naburmuszonego kota, oferty adopcji zaczęły spływać w setkach. Wolontariusze byli zszokowani takim odzewem. Szybko udało się znaleźć idealną rodzinę dla zwierzaka!

- Kiedy pierwszy raz się spotkali, nastąpiło natychmiastowe połączenie, jakby znali się od zawsze. To był najsłodszy widok na świecie. Po prostu podszedł do swojej nowej mamy, zaczął ocierać się o jej nogi, przewracał się na bok i natychmiast się w niej zakochał - przyznaje Melanie.

Niezadowolony kotek dziś jest naprawdę szczęśliwy. W nowej rodzinie odnalazł spokój i bliskość człowieka, której bardzo potrzebował. Oprócz tego pracuje jako twarz schroniska, które pomogło mu znaleźć dom, by więcej bezdomnych zwierzaków mogło podążyć jego śladem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życiePodglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  3. Owczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył ocean
  4. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?
  5. Zoo ma ogromny problem. "Nie można wysłać słonia na urlop"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Archeolodzy donoszą o wyjątkowym odkryciu. Uważano, że znalezisko jest tylko legendą

źródło: thedodo.com

Następny artykuł