Przestraszony czarny kot na rękach
Źródło: Pixabay/Daga_Roszkowska

Wyjechał na studia. Rodzice zostali z jego kotem i go oddali, reakcja właściciela wyciska łzy z oczu

21 Maja 2020

Kot należący do pewnego studenta był jego najlepszym przyjacielem. Jednak stało się coś, co mogło ich rozdzielić na zawsze. Chłopak się nie poddał, postanowił odzyskać ukochanego mruczka.

Jakiś czas temu jeden z użytkowników portalu Reddit.com podzielił się swoją historią, o tym, jak stracił najlepszego przyjaciela. Internauci byli wstrząśnięci. Szczegóły wyciskają łzy z oczu.

Wyjechał na studia, rodzice pozbyli się jego kota

Osoba o tajemniczym pseudonimie nexerxe podzieliła się z innymi użytkownikami portalu Reddit smutnym zdarzeniem. Rodzice studenta oddali jego ukochanego kota po tym, kiedy młody człowiek opuścił dom rodzinny i zamieszkał w college'u. Kiedy wrócił na wakacje okazało się, że stracił najlepszego przyjaciela.

Kot o imieniu Spotty był dla niego kimś zdecydowanie więcej niż rozkosznym mruczkiem. Jego opiekun traktował go jak członka rodziny, jedynego i prawdziwego towarzysza. Młoda osoba pochodzi bowiem z rodziny przemocowej. Przez cały czas spędzany w patologicznym domu, kot stał się dla nexerxe prawdziwym towarzyszem w niedoli. Nic dziwnego, że kiedy Spotty znikł, użytkownik Reddita bez chwili zawahania postanowił odszukać kota. Umieszczał ogłoszenia na portalach społecznościowych oraz zorganizował zbiórkę mającą na celu umożliwienie dalszych poszukiwań. Trudno sobie wyobrazić jego radość, kiedy pewnego dnia na jego apele odpowiedzieli nowi właściciele Spotty'ego. Student natychmiast się z nimi skontaktował i całe szczęście udało się znaleźć porozumienie - kot wrócił do swojego prawowitego opiekuna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromny kot pojawił się w schronisku. Wolontariusze przecierali oczy na jego widok 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Historia tej dwójki pokazuje, że prawdziwa przyjaźń pokona wszelkie przeszkody, nawet rozłąkę.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Spotty i jej opiekun w końcu są razemSpotty i jej opiekun w końcu są razem
Pixabay/Daga_Roszkowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przejeżdżał obok torów kolejowych, nagle zauważył, że coś się rusza. Ciężko uwierzyć, co ludzie zrobili szczeniętom
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Sarna zakleszczyła się w płocie. Materiał z akcji ratunkowej poraża
  4. Leśnicy natrafili na martwe zwierzę. Rzadki gatunek objęty ochroną
  5. Znalazł na ulicy biedną chihuahuę. Weterynarz odkrył wstrząsającą prawdę, która zmieniła bieg wydarzeń
  6. Z ostatniej chwili: Mężczyzna wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi w stołecznym zoo

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł