Czarny kot wychodzi z transportera
Źródło: Facebook/KTOZ

Właścicielka umarła, a nowy opiekun wyrzucił go z domu. Co stanie się z kotem?

21 Maja 2020

Kot po śmierci swojej opiekunki trafił w nieodpowiedzialne ręce. Nowi właściciele wyrzucili go z domu. Czy uda mu się w końcu znaleźć kochającą rodzinę?

Kot należący do pewnej starszej pani niestety stracił swoją opiekunkę. Po jej śmierci trafił do nowych właścicieli, jednak Ci wykazali się niebywałym brakiem odpowiedzialności i wyrachowaniem - wyrzucili kota z domu na pobliskie pole. Zwierzak tułał samotnie i gdyby nie pomoc mieszkańców miasta, mógłby skończyć tragicznie.

Adoptowali kota, po czym wyrzucili go z domu

Kot jest bardzo przyjacielsko nastawionym zwierzakiem. Uwielbia pieszczoty i ma w sobie nieskończone pokłady miłości. Po tym, kiedy jego nowi właściciele wyrzucili go z domu, przez dwa tygodnie błąkał się walcząc o życie po okolicach swojego domu. W końcu trafił pod opiekę Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Pan Kot, bo tak najprawdopodobniej wabi się mruczek, trafił do domu tymczasowego. Kobieta, która się nim zajmuje otoczyła go odpowiednią troską - całe szczęście są jeszcze ludzie dobrej woli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromny kot pojawił się w schronisku. Wolontariusze przecierali oczy na jego widok 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Jednak Pan Kot przebywa w domu tymczasowym - jego los dalej jest niepewny. Czy w końcu uda mu się trafić w dobre ręce i znaleźć kochający, ciepły dom? Trzymamy za to mocno kciuki!

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pan Kot jest przeuroczym mruczkiemPan Kot jest przeuroczym mruczkiem
Facebook/KTOZ

Czy zwierzakowi uda się znaleźć kochających opiekunów?Czy zwierzakowi uda się znaleźć kochających opiekunów?
Facebook/KTOZ

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przejeżdżał obok torów kolejowych, nagle zauważył, że coś się rusza. Ciężko uwierzyć, co ludzie zrobili szczeniętom
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  4. Znalazła małego kotka w alejce. Kiedy zabrała go do weterynarza, zdębiała
  5. Wyjechał na studia. Rodzice zostali z jego kotem i go oddali, reakcja właściciela wyciska łzy z oczu
  6. Sarna zakleszczyła się w płocie. Materiał z akcji ratunkowej poraża

Źródło: KTOZ

Następny artykuł