Kotek na autostradzie
Źródło: maps.google.pl

Uratował kota na autostradzie. Jego heroiczny czyn dostrzegł cały świat dzięki mapom Google

20 Lipca 2020

Kot siedział sam na środku ruchliwej autostrady w Hiszpanii, co wzbudziło podejrzenia w mężczyźnie, który akurat przyjeżdżał tamtą drogą. Nikt nie zahamował, wszyscy ignorowali zwierzaka, więc odważny kierowca jako jedyny zatrzymał pojazd i ruszył mu na pomoc. Zdjęcia z tego zdarzenia opublikowano na mapach Google.

Kot o czarno-białym futerku siedział na środku hiszpańskiej autostrady w Maladze, podczas gdy rozpędzone samochody mijały go w odległości niecałego metra. Zwierzę nie wydawało się przestraszone, wcale nie uciekało na pobocze, co zwróciło uwagę przejeżdżającego mężczyzny. Pupil rozglądał się po okolicy, jak gdyby prosił, żeby ktoś go ze sobą zabrał do domu. Jego nieme wołanie o pomoc zostało zauważone przez cały świat, dzięki fotografiom widoku ulic wykonanym przez samochód Google.

Stołeczne zoo prosi o pomoc przy wyborze imienia dla leniwca. Musi zaczynać się na konkretną literęStołeczne zoo prosi o pomoc przy wyborze imienia dla leniwca. Musi zaczynać się na konkretną literęCzytaj dalej

Kot mógł skończyć pod kołami samochodu

Czarno-biały kotek był w dużym niebezpieczeństwie. Nie każdy kierowca byłby w stanie dostrzec zarys jego sylwetki pośrodku rozgrzanej asfaltówki, szczególnie po wielu godzinach męczącej jazdy pojazdem. Okazuje się jednak, że pewien mężczyzna miał na tyle dobre oko i złote serce, że zauważył zwierzaka i od razu zatrzymał się, żeby mu pomóc. Dzięki stałym aktualizacjom krajobrazu ulic przez firmę Google, tysiące osób wyszukujących trasę przez autostradę w Maladze mogło zobaczyć, jak mężczyzna zatrzymuje się na poboczu, wysiada z samochodu, a następnie zmierza w kierunku samotnego kotka. Trzeba przyznać, że Google Street View potrafi czasem naprawdę zaskoczyć!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Labrador postanowił przygarnąć bezpańskiego kotka. Teraz nie opuszcza go nawet na moment

Przypadek sprawił, że anonimowy mężczyzna stał się internetowym bohaterem, a ludzie na nowo uwierzyli w istnienie wybitnych jednostek, które udowadniają swoim zachowaniem, że bezinteresowna chęć pomocy jest najważniejsza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widok z Google MapWidok z Google Street View
maps.google.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć?
  2. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł