Mężczyzna uratował kota
Źródło: screen z youtube/NΞXTA

83-latek stracił w pożarze wszystko. Uratował tylko kota, poruszające nagranie

20 Maja 2020

Kot w ostatniej chwili został uratowany przez swojego właściciela. Gdy wybuchł pożar, mężczyzna rzucił się na ratunek zwierzakom. Udało mu się uratować jednego mruczka.

Ta historia wstrząsnęła całym światem. Kilka miesięcy temu wybuchł ogromny pożar domu w prowincji Ordu w Turcji. 83-letni właściciel próbował rozpalić ogień w piecu. Niestety, nagle wybuchł pożar, który szybko zajął drewniany budynek. Płomienie rozprzestrzeniały się błyskawicznie, staruszek nie miał dużo czasu - musiał uciekać. Mężczyzna wiedział, że musi ratować siebie, rodzinę i koty! Niestety, to nie było takie proste...

Czemu psy żyją krócej niż ludzie? Weterynarz dzieli się wzruszającą odpowiedzią, której udzieliło mu dzieckoCzemu psy żyją krócej niż ludzie? Weterynarz dzieli się wzruszającą odpowiedzią, której udzieliło mu dzieckoCzytaj dalej

Staruszek uratował jednego kota z pożaru

Staruszek jest wielkim miłośnikiem kotów. Prowadził niewielką hodowlę, nie wyobrażał sobie spędzania życia bez zwierząt. Gdy wybuchł pożar mężczyzna ewakuował siebie i rodzinę, jednak cały czas pamiętał o swoich mruczkach. Udało mu się uratować jednego kociaka, co zarejestrowały kamery, a wideo obiegło wszystkie media.

Smutna historia poruszyła ludzi na całym świecie i oczywiście tamtejsze władze. Rzecznik prezydenta Turcji zapowiedział w specjalnym oświadczeniu, że rodzina zostanie objęta specjalną opieką. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie została opatrzona mu poparzona ręka. Kot został przebadany przez weterynarza. Okazało się, że jest cały i zdrowy i może wracać do właściciela.

Pożar spowodował wielkie straty, jednak ludzie dobrej woli nie pozostawili miłośnika kotów bez środków do życia. Widząc jego determinację, siłę walki, szczerość zdecydowali się wspomóc go pieniężnie, aby mógł odbudować dom i ponownie powrócić do pomagania kociakom. Na czas budowy Ali Meşe przeprowadził się do swojego syna w mieście Bolu. Jak udało nam się doczytać, mężczyzna jeździ na budowę i kontroluje, co się dzieje. Mało tego, pomaga w swojej wiosce kolejnym przybłąkanym kotom. Nawet i wielka tragedia nie była w stanie zniszczyć w nim jego uczucia do mruczków.

Zobaczcie nagranie, które poruszyło setki tysięcy osób na całym świecie. Ciężko nie uronić przy nim łzy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pozwolili dobermanowi podejść do dziecka. Gdy zaczął szczekać, rodzice nie zareagowali
2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Producenci drobiu masowo utylizują zdrowe kurczaki. Wszystko przez narastający kryzys
  2. Kot nigdy nie zapomni rzeczy, którą właściciele zrobili. Codziennie im przypomina
  3. Przez 7 lat był trzymany na łańcuchu i głodzony. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy otrzymał posiłek
  4. 20-latka z niepełnosprawnością wzruszyła swoją historią miliony. Zachowanie jej psa chwyta za serce
  5. Rafał Trzaskowski nauczył papugę mówić. Jedno słowo wymawia perfekcyjnie
  6. Pozwolili dobermanowi podejść do dziecka. Gdy zaczął szczekać, rodzice nie zareagowali

Źródło: wamiz, polsatnews.pl

Następny artykuł