kot
Źródło: youtube.com/ Viral Paws

Za każdym razem, gdy właściciel kicha, kot od razu reaguje. Inteligencja mruczka robi wrażenie

19 Sierpnia 2020

Kot i właściciel wypracowali sobie naprawdę sprytny system. Za każdym razem, kiedy mężczyzna kicha, mruczek doskonale wie, co ma robić. Niebywałe, jak zwierzak jest inteligentny! Trzeba przyznać, że właściciel doskonale wiedział, jak ułatwić sobie życie.

Kot, jak wiadomo, jest zwierzęciem obdarzonym dużą inteligencją. Mało kto jednak podejmuje wysiłek podobny do właścicieli psów i tresuje kota. Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe. Mruczki są w stanie nauczyć się znacznie więcej, niż załatwiania się do kuwety i proszenia o jedzenie, a my możemy jeszcze na tym skorzystać! Wystarczy spojrzeć, jak ten mężczyzna wykorzystał fakt, że jego pupil jest skłonny mu pomagać.

Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opadaWielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opadaCzytaj dalej

Kot reaguje na kichanie

Za każdym razem, kiedy właściciel kicha, kot zjawia się obok niego błyskawicznie. Doskonale jednak wie, czego potrzebuje kichająca osoba, nie przychodzi więc z pustymi łapkami. Gdy słyszy kichnięcie, zwierzak zjawia się... z chusteczkami w pyszczku. Oczywiście nie nauczył się tego sam - opiekun zadbał o to, by jego zwierzak wiedział, kiedy jest w potrzebie. Choć nie znamy żadnych szczegółów tego niezwykłego treningu, możemy się domyślać, że nie było łatwo nauczyć kota tej sztuczki - w końcu nikt nie potrafi kichać na zawołanie! Widać jednak, że tresura przyniosła efekty, bo pupil przychodzi panu na ratunek błyskawicznie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Jak nauczyć kota sztuczek?

Choć wiele osób uważa, że koty nie są zwierzętami, które nadają się do tresury, to mruczki naprawdę szybko się uczą. Niestety, im kot starszy, tym trudniej przyswaja wiedzę, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by nawet ze starszym mruczkiem ćwiczyć komendy dla zabawy. Oczywiście potrzebna jest przede wszystkim konsekwencja w działaniu oraz duże pokłady cierpliwości. Koty wbrew pozorom lubią takie ćwiczenia, które pozwalają im wysilić umysł. Wielu kanapowym pupilom brakuje na co dzień takiej rozrywki, która przy okazji umacnia więzi z właścicielem! Spójrzcie tylko na kichającego właściciela i jego mruczka - czy nie wyglądają na zgrany duet?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł