kot i lustro
Źródło: youtube.com/ Rachel Larkin

Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

18 Września 2020

Kot nie jest głupim zwierzęciem. Jednak niewiele zwierzaków potrafi rozpoznać swoje własne odbicie. Ten mruczek po raz pierwszy zwrócił uwagę na to, co dzieje się w lustrze i zareagował w dość nietypowy sposób. Właściciele byli pod takim wrażeniem, że wszystko nagrali. Reakcja kota na własne odbicie jest niesamowita!

Kot o pięknej, rudej sierści został nagrany w dość nietypowej sytuacji. Widzimy, jak mruczek siedzi na umywalce w łazience i spogląda spode łba w lustro. Od razu rzuca się w oczy, że jest to dla niego nowa sytuacja. Właściciele obserwują, co się dzieje i widać, że sami są w podobnym szoku, co kot. Wcale się im nie dziwimy!

Nastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencjiNastolatek pochwalił się w sieci, jak rzuca kotem do jeziora. Nie przewidział konsekwencjiCzytaj dalej

Kot widzi się w lustrze

Właściciele napisali pod klipem, że rudy kociak został przez nich adoptowany i zaczynał właśnie przyzwyczajać się do nowego domu. Jednak już pierwszego dnia nagle usłyszeli głośne miauczenie z łazienki. Zaniepokojeni popędzili sprawdzić, co się stało, a na miejscu zastali ich nowego podopiecznego siedzącego naprzeciwko swojego lustrzanego odbicia. Natychmiast chwycili za kamerę, bo sytuacja była naprawdę nietypowa. Adoptując kota nie mogli wiedzieć o jednej rzeczy - jego reakcji na własne odbicie!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

Reakcja kota na odbicie

Morris, bo tak nazywa się kot, sprawia wrażenie, jakby nie do końca wiedział, kim jest kot po drugiej stronie lustra. Jednocześnie stara się na niego nie patrzeć i zerka na niego spode łba. Jednak najbardziej imponujące są odgłosy, które wydaje z siebie kot - słyszmy niewiarygodnie głośne mruczenie, które przekształca się w dźwięk, przypominający płacz dziecka. Właściciele są tak zdumieni, że nie bardzo wiedzą, jak zareagować - zerkają to na siebie, to na kota, próbują go głaskać, odwracać uwagę zabawkami, a nawet zasłaniać lustro. Niestety, żadna z tych metod nie daje rezultatu, a kot jest wyraźnie jednocześnie zaintrygowany i nieco przestraszony, jednak nie zamierza ruszyć się z miejsca. Pod filmem posypały się komentarze sugerujące, że może wystarczy wyłączyć światło, na co właściciele odpowiedzieli, że zastali Morrisa przed lustrem po ciemku - zgaszenie światła nic by więc nie pomogło. Wideo obejrzały ponad dwa miliony ludzi - znajdziecie je poniżej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje
  2. Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin

źródło: youtube.com

Następny artykuł