kot spada z nieba i rani mężczyznę
Źródło: youtube/Sorphea Peou

Doszło do tragedii. Kot spadł na spacerującego mężczyznę. Reakcję psa nagrała kamera

17 Sierpnia 2020

Koty nie zawsze spadają na 4 łapy, jednak mało kto nie zgodzi się ze stwierdzeniem, że nie mają szczęścia w życiu. Nie bez powodu mówi się nawet, że tych żyć mają nawet 9. Koty potrafią uratować się z niejednej opresji, jednak konsekwencję mogą być tego różne.

Kot mieszkających w mieście Harbin w północno-wschodnich Chinach spadł na ziemię z dużej wysokości. Można nawet powiedzieć, że mruczek spadł z nieba, ponieważ nie do końca wiadomo, skąd wyskoczył. Choć spadł na 4 łapy, to ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia, ponieważ zwierzę spadło na spacerującego mężczyznę. Gao Fenghua nie spodziewał się ataku futrzaka z góry. Mężczyzna przewrócił się, stracił przytomność na środku chodnika.

Musieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczuMusieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Kot spadł "z nieba" na mężczyznę, doszło do tragedii

Mężczyzna stracił przytomność od uderzenia kota. Niestety, przechodnie nie od razu zareagowali. Z początku nikt nie podszedł od mężczyzny, aby udzielić mu pierwszej pomocy. Gao Fenghua mógł na początku liczyć wyłącznie na swojego psiego przyjaciela, który kiedy zobaczył, co się dzieje zaczął szukać winnego kota. Pies "stoczył walkę" z mruczkiem, próbował go zatrzymać do momentu przyjazdu policji i pogotowia.

Po chwili przechodnie zadzwonili po służby ratunkowe, które udzieliły mężczyźnie pomocy. Gao spędził w szpitalu 23 dni, jednak nie wyszedł z wypadku bez szwanku. Musi podjąć rehabilitację.

DZISIAJ GRZEJE:1. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Wypadek został przypadkowo nagrany przez miejski monitoring. Według syna poszkodowanego, kot należy do ich sąsiada, Pana Yu. Rodzina poszkodowanego próbuje porozumieć się z prawdopodobnymi winnymi w sprawie odszkodowania. Nie wiadomo, z jakim skutkiem.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duży pies w jednej chwili skoczył w kierunku dziecka. Sekundy później babcia musiała zareagować, wszystko się nagrało
  2. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł