Kot z właścielką
Źródło: twitter.com/Mike Schell @FOX19

Kot nigdy nie miauczał. Kiedy zaczął, właściciele wiedzieli, że chce im przekazać ważną wiadomość

16 Lipca 2020

Kot nigdy wcześnie nie wydawał żadnych dźwięków, poza bardzo rzadkimi piskami, gdy czegoś potrzebował. Pan Boo, bo tak nazywał się kocur był bardzo cichym kotem do czasu, gdy zrozumiał, że jego rodzina jest w niebezpieczeństwie. Widząc, jak córka jego właścicieli zemdlała zaczął bardzo głośno miauczeć. Cała rodzina od razu zrozumiała, że coś jest nie tak.

Kot potrafi instynktownie wyczuć niebezpieczeństwo. Choć częściej słyszymy historie o psach, którym udaje się uratować człowieka, mruczki też potrafią wykazać się odwagą i przytomnością umysłu. Kotu udało się połączyć zagadkowe omdlenie dziewczynki z unoszącym się w powietrzu niewidzialnym i niewyczuwalnym zagrożeniem. Być może futrzak też zaczął odczuwać skutki zatrucia gazem i postanowił zaalarmować właścicieli. Ci szybko zdali sobie sprawę, czemu zwierzak zdecydował się przemówić akurat teraz.

Kot otrzymał możliwość oddania głosu w wyborach. Niestety nie dowiemy się na kogo by głosowałKot otrzymał możliwość oddania głosu w wyborach. Niestety nie dowiemy się na kogo by głosowałCzytaj dalej

Kot wyczuł w powietrzu tlenek węgla

Miauczenie kota obudziło domowników. Kot bardzo długo próbował dobudzić śpiącą rodzinę. Widział jak dzieci mdleją, sam chodził chwiejnym krokiem po domu, próbując skłonić zaspanych rodziców do wyjścia z domu. W końcu udało mu się przekazać ostrzeżenie tak by dorośli zrozumieli o co mu chodzi. Rodzice wyprowadzili dzieci i kota na zewnątrz, po czym zadzwonili po straż pożarną.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na kochający dom czekał 2461 dni. Wzruszająca adopcja psa ze schroniska
2.Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?

- Moja córka zemdlała w holu, mój syn padł na werandzie, nasz kot zemdlał w dużym pokoju. Ja czuję się słabo, moja mama czuje się słabo i moja żona czuje się słabo - zdołał powiedzieć dyspozytorowi numeru alarmowego ojciec.

Gdyby nie pomoc kota czad mógłby zabić ich w ciągu kilkunastu minut. Mogłoby się wydawać, że zwierzak całe życie czekał na moment, w którym jego głos będzie najbardziej potrzebny.

Kota odznaczono za jego zasługi

W domu nie było żadnych wykrywaczy tlenku węgla ani alarmu, to znaczy żadnego poza panem Boo. Vice prezydent stowarzyszenia PETA odznaczył kota medalem za jego zasługi.

-Pan Boo wiedział, że coś jest nie tak i nie spoczął, dopóki nie zawiadomił wszystkich domowników o niebezpieczeństwie, w którym się znajdowali. PETA przekazuje oficjalne wyrazy uznaniadla tego bohaterskiego kota, za uratowanie swojej urodziny i dobitne pokazanie, że adopcja zwierzęcia może uratować więcej niż jedno życie - powiedział na ceremonii.

Kot poza medalem otrzymał dyplom, zestaw zabawek i drapaków oraz przysmaki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nagrano reakcję kota na jego pierwsze lody. Mina mruczka mówi wszystko
  3. Dlaczego psy kopią łapkami po załatwianiu się? Prawdziwy powód może cię zaskoczyć
  4. Strażnik parku wziął wyczerpanego owczarka na barki. Pomógł mu w upalny dzień, gdy pies nie miał siły
  5. Chłopiec, który był dręczony w szkole otrzymał szczeniaka. Jego reakcja wyciska łzy z oczu
  6. Bon turystyczny nie obejmie każdego - kto skorzysta ze świadczenia?

Źródło:animalchannel.com

Następny artykuł