Regał z książkami i telewizorem
Źródło: Twitter/KateHinds

Kot schował się między książkami. Nie każdy potrafi go znaleźć w mniej niż 2 minuty

16 Czerwca 2020

Kot należący do jednej z użytkowniczek portalu Twitter spłatał swojej właścicielce nie lada psikusa. Sprytne zwierzę potrzebowało chwili tylko dla siebie, dlatego postanowiło znaleźć sobie kryjówkę, w której mogłoby w spokoju poddać się medytacji. Kate Hinds szukała swojego mruczka wszędzie, jednak bez skutku. Kiedy stanęła przed wielkim regałem z książkami, pewien jeden drobny szczegół wprawił ją w osłupienie. Kobieta nie zwlekała ani chwili - chwyciła za telefon i zrobiła zdjęcie. Fotografią podzieliła się na Twitterze, obrazek szybko stał się hitem w sieci. Dlaczego?

Z pewnością każdy właściciel lub wielbiciel kotów wie, że mruczki wręcz uwielbiają czasami zniknąć jak kamfora.Potrzebujące ogromnej niezależności zwierzaki lubią od czasu do czasu zaszyć się w swoim własnym świecie. Tak też stało się i w tym przypadku - Kate Hinds, jedna z użytkowniczek portalu Twitter bardzo długo próbowała znaleźć swojego milusińskiego, który akurat postanowił pobyć chwilę sam. Kiedy kobieta zauważyła, gdzie jej podopieczny znalazł swoje tajemne miejsce odpoczynku, zaniemówiła. Fotografia, którą podzieliła się z innymi użytkownikami znanego portalu w oka mgnieniu stała się popularną zagadką.

Kot potrzeboował chwili samotności i... lektury

Kot znalazł się w nieco zaskakującym miejscu. Okazało się, że mruczek za swoje schronienie wybrał... bardzo wysoki, duży regał z książkami. Jednak nie ułożył się w widocznym miejscu, wręcz przeciwnie - bardzo sprawnie zakamuflował się wśród licznych przedmiotów. Kate szukała swojego zwierzaka wszędzie, nie spodziewała się, że jej mruczek będzie szukał chwili wytchnienia wśród książek. Gdy zauważyła, gdzie kot się schował, zaniemówiła.

Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzachMatka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzachCzytaj dalej

Można zgadywać, że zajęło jej sporo czasu dopatrzenie się ukrytego czworonoga. Kiedy już jej się to udało, Kate od razu zrobiła zdjęcie. Obrazek stał się popularną zagadką i testem na spostrzegawczość. Rzesze internautów głowią się nad rozwiązaniem łamigłówki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez> 2. Pies schował się na zdjęciu. Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć go w 20 sekund

Uprzedzamy, że zagadka na prawdę może stanowić wyzwanie. Dlatego w razie czego umieszczamy odpowiedź. A może udało się Wam zauważyć kota bez podpowiedzi?

A gdzie Wasi milusińscy lubią się schować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot znalazł świetną kryjówkę!Kot znalazł świetną kryjówkę! Spod telewizora wystaje tylko łapa.
Twitter/KateHinds

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak myślicie, jak ma na imię dostojny kot? 15 czerwca 2020
  2. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki
  3. Noworodek raczkował do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko
  4. Rozpylają na trawnikach monotlenek diwodoru. Właściciele psów boją się o pupili
  5. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach
  6. Owczarek rzucił się na włamywaczy, aby ratować 16-letniego chłopca. Chwilę później wydarzyła się okropna rzecz

Źródło:wamiz.pl

Następny artykuł