kot i niemowlę
Źródło: youtube.com/Life with malamutes

Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz

15 Października 2020

Kot nie był przekonany do swojej nowej siostry, gdy zobaczył ją po raz pierwszy. Mały człowiek raczej go niepokoił, niż fascynował i nie miał ochoty przebywać z nim w jednym pomieszczeniu. Właściciele kota i świeżo upieczeni rodzice postanowili nagrać, jak zwierzak przyzwyczaja się do nowej współlokatorki, a materiał obejrzały już miliony ludzi.

Kot był nagrywany za każdym razem, gdy pojawiał się obok niemowlęcia. Początki tej znajomości były naprawdę trudne. Widzimy, jak mruczek wchodzi do pokoju, gdzie w nosidełku leży jego nowa siostra, po czym nieśmiało zatrzymuje się w drzwiach, tylko po to, by znów się wycofać. Kilka dni później jednak zebrał się na odwagę i podszedł do dziecka, a wtedy stało się coś niesamowitego.

Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćPies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćCzytaj dalej

Kot nie przepadał za dzieckiem

Niemowlę to zawsze duże zaskoczenie dla domowych zwierząt, a rodzice muszą naprawdę dobrze rozegrać pierwsze spotkania. W przeciwnym razie zwierzę może się męczyć w towarzystwie dziecka, z czego w przyszłości mogą wyniknąć problemy. Tutaj na początku wspólnej przygody widzimy, jak kot próbuje zrozumieć, kim jest mała osoba, która nagle pojawiła się w jego domu. Bardzo ostrożnie zbliża się do niemowlęcia, by powąchać jego buzię, ale gdy tylko właściciel próbuje go za to pochwalić, mruczek ucieka w popłochu. Kolejne spotkania z dzieckiem przebiegają podobnie - zwierzak nie do końca wie, jak postępować z małym człowiekiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracy
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Chciała pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Szybko pożałowała, że do sesji wykorzystała psa

Kot i niemowlę

Szybko jednak okazało się, że mogą mieć więcej ze sobą wspólnego, niż kot sądził - odkrył, że łóżeczka, kołyski i inne miejsca spoczynku dla dziecka są tak wygodne, że postanowił je przejąć. Z radością ucinał sobie drzemkę na przedmiotach należących do niemowlaka. Któregoś dnia kociak w końcu postanowił wykonać kolejny krok i jeszcze raz spróbować zapoznać się z maluchem. Tym razem się udało - kot podszedł bardzo blisko niemowlęcia, by się przy nim położyć. Wtedy coś kliknęło i odkrył, że może jego siostra nie jest taka zła. Po tym przekonał się do niej ostatecznie!

Od tamtej pory rodzice widzą już tylko, jak zwierzę leży tuż koło małej dziewczynki i się do niej przytula. Muszą nawet powstrzymywać kota przed lizaniem jej po nogach, rękach i twarzy! Najwyraźniej potrzebował chwili na zastanowienie i oswojenie się z nową sytuacją, ale teraz już nie jest w stanie oderwać się od swojej nowej przyjaciółki. Nagranie jest naprawdę urocze!

ZOBACZ WIDEO:

Szczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględnaSzczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględnaCzytaj dalej

źródło: thedodo.com

Następny artykuł