Magda Gessler na dworze
Źródło: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler pokazała swojego kota. Wyjątkowo majestatyczny i dorodny, jego wiek i rasa zdumiewają

15 Kwietnia 2020

Magda Gessler ma wielkie serce do zwierząt. Okazuje się, że gwiazda TVN nie tylko kocha je na odległość, ale i wychowuje w swoim domu. Restauratorka pochwaliła się mruczkiem, który mieszka z nią w czterech ścianach. To naprawdę duży kot!

Magda Gessler zrobiła fanom niespodziankę i pokazała zdjęcia swoich zwierzaków. Do tej pory restauratorka nie chwaliła się pupilami. Zupełnie nie wiemy, dlaczego! Okazuje się, że gwiazda stacji TVN ma pięknego, dorosłego kota. Ten zaraz skończy naście lat!

Magda Gessler ma kota

Magda Gessler uwielbia być z fanami w kontakcie. Restauratorka prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ją setki tysięcy osób. Fani chwalą Gessler za wielkie poczucie humoru i dystans do życia. Do tego Magda nie boi się pokazać bez makijażu, co w show biznesie wcale nie jest codziennością!

Ostatnio 66-latka podzieliła się w sieci pięknymi zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół. Okazało się, że Gessler ma psa i kota, z czego ten ostatni żyje już naprawdę sporo lat. Mruczek bardzo się cieszy, że jego właścicielka spędza teraz więcej czasu w domu. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa.

- Kot Todo ma 19 lat wreszcie kiedy jestem w domu przestał się bać Guciego i znalazł schronienie .... ... na moim boku ... wszystko sie zmienia .. ? #mg#besos - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Pod zdjęcie Magdy z kotem posypało się mnóstwo komentarzy. Internauci pisali, że mruczek jest piękny i w ogóle nie wygląda na swój wiek. Oczywiście restauratorka też została pochwalona za swój wygląd. Nie da się ukryć, że Magda z roku na rok wygląda coraz młodziej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler i kotMagda Gessler leży z psem i kotem
Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler i kotKot ma już 19 lat
instagram/magdagessler_official

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W polskim ZOO urodziło się najdziwaczniejsze zwierzę. Wygląda jak krzyżówka antylopy, kozy i niedźwiedzia
  2. Kot próbował przemycić zakazany sprzęt. Strażnicy ruszyli za nim w pościg
  3. Chora na raka poświęciła życie jeżom. Kobieta uratowała ponad 40 zwierząt
  4. Mężczyzna zapytał, kto tu zrobił bałagan. Reakcji husky się nie spodziewał
  5. Bezdomny pies dostał pierwszy prezent. Jego mina mówi wszystko

Źródło: Instagram.com

Następny artykuł