kot
Źródło: BoredPanda.com

Sprytny kot schował się na fotografii. Tylko 1 na 5 osób potrafi znaleźć go w minutę

14 Czerwca 2020

Koty uwielbiają przemieniać się w kameleony, choć często nie są tego świadome. Mruczki idealnie wpasowują się w miejsca, przez co właściciele często nie mogą ich znaleźć. Tu kolejny raz pewien kot zabawił się w chowanego. Tylko 1 na 5 osób potrafi znaleźć mruczka!

Łamigłówki ze zwierzętami cieszą się wielką popularnością i wcale się temu nie dziwimy. Zwierzaki uwielbiają się chować przez właścicielami czy przechodniami. W końcu nie zawsze muszą mieć ochotę na głaskanie i bieganie za piłeczką. Pewien mruczek będąc na spacerze skrył się wśród liści. Okazuje się, że nie każdy potrafi go znaleźć w mgnieniu oka. Zagadka z kicią potrafi niejedną osobę rozłożyć na łopatki.

Kot ukrył się na zdjęciu

Po czym poznać schowanego kota? Wiele osób najpierw szuka długiego ogona, charakterystycznego pyszczka lub pięknych oczu. Mruczki posiadają specjalną błonę (lucidum), która sprawia, że światło odbija się w ich oczach. Stąd oczy kocie świecą się w ciemności, mogą naprawdę przerazić niejedną osobę. Ale, wracając do naszej zagadki, pewien kot ukrył się wśród liści i to za dnia! Kiedy fotograf zrobił mu zdjęcie, sam nie mógł uwierzyć, że na tej fotce skrywa się mruczek. Dlaczego odnalezienie kota w słoneczny dzień jest przeszkodą? Zwierzę zachowało się jak prawdziwy kameleon i wtopiło w otoczenie!

Kobieta prawie zabiła swojego kota. Popularne rośliny śmiertelną trucizną dla mruczków?Kobieta prawie zabiła swojego kota. Popularne rośliny śmiertelną trucizną dla mruczków?Czytaj dalej

Gdzie ukrył się kot? Łamigłówka przyprawia o zawrót głowy wiele osób. Okazuje się, że tylko bardzo sprytne osoby są w stanie dostrzec od razu mruczka. Spora grupa ludzi potrzebuje nawet kilku minut, aby znaleźć prawidłowe rozwiązanie. Czy jesteś spostrzegawczy i możesz pochwalić się sokolim okiem? Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, to spójrz na liście! W podobnym kolorze jest sierść mruczka, stąd możesz nie widzieć zwierzaka od razu. Jeśli jednak skupisz się na liściach, z pewnością mruczek nie umknie Ci na uwadze.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kobieta poprosiła husky o zmianę miejsca. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna
2. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom

Zobacz zdjęcie kociaka i rozwiąż łamigłówkę. Napisz nam w komentarzu na Facebook'u, ile czasu zajęło Ci rozwiązanie zagadki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotkaKot schował się
boredpanda.com

rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki
swiatzwierzat.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
  2. Kiedy zobaczysz psa z żółtą wstążką, nie podchodź dla niego. Dlaczego?
  3. Szczeniaki jedzą o tej samej porze. Liczba zwierzaków jest imponująca
  4. Próbowała psa zabrać z parku. Reakcji zwierzaka nie zapomni do końca życia, wszystko się nagrało
  5. Porzucony przy drodze szczeniak bał się ludzkiej dłoni. Niewiarygodne, jak zmienił się dzięki miłości i wsparciu
  6. Suczka nie chciała opuścić ramion mężczyzny. Bała się, że znów czeka ją straszny los

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł