kot nahuczycielki
Źródło: youtube.com/ Inside Edition

Uczniowie dowiedzieli się, że kot nauczycielki odszedł. Kobieta nie spodziewała się, że zrobią jej najwspanialszą niespodziankę

13 Listopada 2020

Kot nauczycielki jednej z klas brytyjskiego liceum odszedł w wieku 16 lat. Pani Adrews ciężko przeżywała śmierć pupila. Jej uczniowie postanowili pomóc jej zapomnieć o stracie, której doświadczyła.

Kot kobiety dożył sędziwego wieku 16 lat. Zwierzak zmarł z przyczyn naturalnych, trudno jednak było jej pogodzić się z odejściem długoletniego przyjaciela. Pani Adrews uczyła matematyki, uczniowie bardzo cenili sobie sposób, w jaki prowadziła zajęcia. Nie mogli znieść tego, jak przygnębiona wydawała się być. Wpadli na pomysł niespodzianki, która miała przywrócić jej radość z życia.

Awantura o konie z Morskiego Oka nadal trwa. Protesty przeradzają się w rękoczyny, aktywiści nie ustają w walce o prawa zwierzątAwantura o konie z Morskiego Oka nadal trwa. Protesty przeradzają się w rękoczyny, aktywiści nie ustają w walce o prawa zwierzątCzytaj dalej

Kot nauczycielki odszedł w wieku 16 lat

Klasa postanowiła zaskoczyć kobietę prezentem. Postanowili wręczyć jej go w klasie, podczas zajęć. Rachel, pomysłodawczyni tej nietypowej inicjatywy wyznała Inside Edition, że wszyscy byli bardzo podekscytowani tym, co miało niedługo nadejść. Całe zajście ciężko było utrzymać w tajemnicy, zależało im jednak na tym, by ich ulubiona nauczycielka była zaskoczona całym zajściem.

Uczniowie uznali, że najlepszym sposobem na rozweselenie kobiety, będzie podarowanie jej malutkiego kotka. Oczywiście upewnili się w dyskretny sposób, że ich nauczycielka chciałaby zająć się kolejnym zwierzakiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy zwierzęta potrafią przewidzieć śmierć? Wstrząsające nagranie z hodowli świń nie pozostawia złudzeń, aż chce się płakać
2. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia
3. Dlaczego kot ziewa na twój widok? Chce ci w ten sposób przekazać ważną wiadomość

Strata pupila stanowiła dla niej ogromny cios, mimo to była gotowa nawiązać relację z kolejnym mruczkiem. Podczas lekcji i rozmów z uczniami kilkakrotnie wspominała, że planuje adoptować kolejne zwierzę. Nie wyobrażała sobie życia bez kota.

Gdy kobieta weszła do klasy i zobaczyła przygotowaną przez jej podopiecznych niespodziankę, nie mogła powstrzymać łez wzruszenia i radości. Uczniowie także byli poruszeni sceną, której byli świadkami.

ZOBACZ FILMIK:

Szczeniak został wystrojony na poznanie nowej rodziny. Ale ona nigdy się nie zjawiłaSzczeniak został wystrojony na poznanie nowej rodziny. Ale ona nigdy się nie zjawiłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Przyjacielski corgi zatrzymuje się, by przytulić każdego psa, którego spotka. Zdjęcia absolutnie rozczulają
  4. Nagrano, jak kobieta wrzuca szczeniaka do jeziora. Jej tłumaczenie sprawia, że ręce opadają
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Mnóstwo Polaków otrzyma nawet 5 tys. złotych
  7. Nieprawdopodobnie skuteczne, oszałamiające sposoby na suszenie grzybów

źródło: youtube.com

Następny artykuł