Źródło: swiatzwierzat.pl materiały własne

Światowa gwiazda zabawia się w nekromancję. Odkopała i ugotowała szczątki kota, relację wrzuciła do sieci

13 Stycznia 2021

Azealia Banks po raz kolejny zaszokowała swoich fanów. Raperka po serii niepokojących wpisów sygnalizujących myśli samobójcze, na nowo zaczęła publikować alarmujące treści. Tym razem zrelacjonowała cały proces odkopania i gotowania szczątków swojego kota. Powód, dla którego to zrobiła, dla wielu użytkowników mediów społecznościowych jest nie do pomyślenia.

29-letnia raperka ze Stanów Zjednoczonych dopuściła się czynu, który w oczach niektórych miłośników zwierząt, nigdy nie powinien mieć miejsca. Skandalistka słynąca z zainteresowania praktykami okultystycznymi oraz czarną magią postanowiła wykonać rytuał oporządzający zwłoki jej zmarłego kota.

Azealia Banks ugotowała szczątki swojego kota

Uznawana piosenkarka i raperka z Nowego Jorku coraz rzadziej skupia się na tworzeniu własnej muzyki, a swój wolny czas postanawia wykorzystywać na wplątywanie się w nowe konflikty i skandale. Na jej koncie na Instagramie nie brakuje niepokojących wpisów, które zdaniem użytkowników są szkodliwe dla wrażliwszych odbiorców.

Po fali wpisów odczytanych jako "krzyk o pomoc" oraz sugerujących, że 29-latka zmaga się z myślami samobójczymi, przyszła pora na kolejne posty budzące kontrowersje. Wygląda jednak na to, że tym razem nie chodzi o próby sprowokowania innych artystów z branży oraz popularnych celebrytów.

Azealia Banks zapragnęła przywrócić swojego kota do życia. Nie chodzi jednak o symboliczną formę celebrowania pamięci po zmarłym pupilu. Ku oburzeniu setek fanów, raperka zabawiła się w nekromantkę.

29-latka, uzbrojona w kamerę w telefonie, zrelacjonowała na Instagramie proces wydobywania z ziemi zwłok zwierzęcia. Następnie przełożyła je do garnka z gotującą się wodą. Czaszka zwierzęcia została wykorzystana potem jako element dekoracji. Efektami oczywiście również pochwaliła się na profilu.

6 pitbulli otoczyło małą dziewczynkę. Po chwili stała się niewiarygodna rzecz, wszystko uchwyciła kamera6 pitbulli otoczyło małą dziewczynkę. Po chwili stała się niewiarygodna rzecz, wszystko uchwyciła kameraCzytaj dalej

- Lucyfer. 2009-2020. Mój drogi kotku. Dziękuję Ci za wszystko. Legendo. Ikono. Będziesz mi zawsze służył - brzmiał podpis pod zdjęciem szczątków kota należącego do Banks.

Powodem, dla którego Amerykanka zdecydowała się potraktować ciało zmarłego podopiecznego, może być przeświadczenie, iż jest wiedźmą. Podczas rozmowy z Broadly Vice w 2015 roku Azealia Banks wyznała, że zainteresowanie praktykami magicznymi zaszczepiła w niej jej matka, która także oddawała się okultyzmowi.

W sieci wybuchła afera

Konsekwencje problematycznego zachowania raperki można było z łatwością przewidzieć. W krótkim czasie sekcję komentarzy na jej profilu zasypały słowa krytyki. Oburzeni internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Użytkownicy Instagrama zarzucili Amerykance bestialstwo. Radzili jej, by jak najszybciej zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego, ponieważ problemy, z jakimi się boryka, zaczynają wymykać się spod kontroli.

Czy Banks rzeczywiście wymaga pomocy psychiatrycznej, czy może jednak wygotowanie szczątków zmarłego pupila było rodzajem terapii, sposobem na pogodzenie się ze stratą i ofiarowaniu zwierzęciu "drugiego życia"?

Zobacz zdjęcia:

x

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł