kot z pieniędzmi
Źródło: facebook.com

Przyprowadził kota do biura, by łapał myszy. Nagle znikąd zaczęły pojawiać się pieniądze, odkrył niebywałą przyczynę

12 Października 2020

Kot, jak wiadomo, jest doskonałym myśliwym. Z tego powodu jeden z pracowników biura mieszczącego się w Tulsie i borykającego się z problemem myszy, zaproponował, że do pracy zacznie przychodzić ze swoim pupilem. Współpracownicy przystali na ten pomysł, ale już po kilku dniach zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Kot zaczął pojawiać się w biurze razem ze swoim właścicielem, gdzie miał pracować nad problemem pojawiających się myszy. Gryzonie po raz pierwszy zostały napotkane w piwnicy, jednak szybko można było spotkać je na terenie całej agencji reklamowej. To oczywiście nie było wymarzone środowisko do pracy, wszyscy więc uznali, że sprowadzenie mruczka może tylko pomóc. Jednak odkąd kot zaczął pojawiać się w firmie, razem z nim zewsząd zaczęły pojawiać się także... pieniądze.

Wyjątkowo smutne zdjęcie niedźwiedzi polarnych z Arktyki. Uchwycono rzecz, która nigdy nie powinna mieć miejscaWyjątkowo smutne zdjęcie niedźwiedzi polarnych z Arktyki. Uchwycono rzecz, która nigdy nie powinna mieć miejscaCzytaj dalej

Kot pracował w biurze

Mruczek został sprowadzony do biura po tym, jak wszystkie inne przetestowane metody nie odniosły pożądanego skutku. Niestety, kot wcale nie rwał się do swoich obowiązków i zamiast wyłapywać myszy w piwnicy, wolał gapić się przez wielkie, przeszklone drzwi i obserwować świat zza szyby. Tam wylegiwał się całymi dniami na słońcu i leniuchował. Jednak już po kilku dniach wszyscy pracownicy agencji reklamowej tak polubili nowego kolegę z pracy, że nie przejmowali się jego niechęcią do wykonywania służbowych zadań i uznali, że może nadal przychodzić do biura.

Kot stał się pełnoprawnym członkiem zespołu, ale wystarczyło kilka dni, by zapanował chaos. Pracownicy nie mogli nie zauważyć, że obok ulubionego miejsca mruczka zaczęły znikąd pojawiać się banknoty. Choć z początku nikt nie przywiązał do tego zbytniej wagi, po kilku dniach było ich już tyle, że ciężko było przejść obok tego faktu obojętnie. Gdy wszyscy inni pracowali, kot dorabiał się niemałej fortuny, leniuchując! Pracownicy zaczęli głowić się nad tym, skąd wzięły się pieniądze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
3.
Właściciel zgotował suczce straszliwy los. Gdy ją znaleźli, ledwo przypominała psa. Dziś jest nie do poznania

Skąd wzięły się pieniądze?

Wszystko wyszło na jaw, gdy któregoś dnia właściciel zwierzaka przyłapał go podczas nietypowej zabawy z przechodniami. Okazało się, że ludzie bawili się z mruczkiem banknotami, wsadzając je przez szparę przy drzwiach. Kot z radością uczestniczył w tej rozrywce i chwytał pieniądze, a następnie uciekał z nimi do środka. Popularność zwierzaka urosła do tego stopnia, że pracownicy z okolicznych budynków wpadali pobawić się z nim na przerwach i tak kotek zebrał małą fortunę. Zatrudnieni w agencji podjęli decyzję, że zebrane przez kota banknoty zostaną przeznaczone na fundację zajmującą się bezdomnymi zwierzętami i tak zwierzak stał się stałym pracownikiem biura, a przy okazji hojnym darczyńcą!

ZOBACZ WIDEO:

Kupiła szczeniaka od hodowcy. Gdy zaczął chorować, weterynarz odkrył smutną prawdęKupiła szczeniaka od hodowcy. Gdy zaczął chorować, weterynarz odkrył smutną prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Nagrali, jak dziewczynka celowo dokucza małpce. Nagle zwierzę nie wytrzymało, wstrząsająca reakcja
  4. Na oczach właścicielki ukradli psa. Oszukali ją w perfidny sposób, nietrudno się nabrać
  5. Dlaczego pies trzęsie się podczas snu? Możliwe przyczyny mogą Cię zaskoczyć
  6. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję

źródło: pikio.pl

Następny artykuł