Co robią nasze koty w ukryciu?
Źródło: twitter/stluis_htx

Mężczyzna zainstalował kamerę w sypialni. Kiedy zobaczył, co robi kot, zamurowało go

12 Maja 2020

Kot został przyłapany na pewnym nagraniu. Gdy jego właściciel zobaczył ten film, nie wiedział, co powiedzieć.

Pewien mężczyzna cierpi na bardzo rzadką przypadłość. Ma problemy z oddychaniem, które uaktywniają się jedynie podczas snu. Zainstalował zatem specjalne kamery w sypialni. Miały one pomóc w obserwacji objawów tej choroby. To, co zobaczył na ekranie, przeraziło go kompletnie!

Kot został przyłapany na nagraniu

Mężczyzna śnił o tym, że ktoś (lub coś) zaciska ręce na jego szyi. Pojawiał się koszmar, kończący się zawsze tym samym – duszeniem aż do śmierci. Gdy oglądał nagrany film, przeraził się. Okazało się, że to nie był wcale sen... Ktoś naprawdę podduszał go w nocy!

Okazało się, że w nocy do jego sypialni wchodzi jego kot o imieniu Take Achi. Mruczek nie idzie spać w nogach, czy obok na poduszce, a kładzie się obok jego głowy i obserwuje właściciela. Kot dotyka łapą opiekunka, sprawdza jego reakcje. Gdy zaobserwuje, że właściciel nie reaguje, bo zapadł w głęboki sen, to zaczyna go atakować! Take Achi nie jest tak posłuszny i grzeczny jak się wydawało. Na nagraniu wideo widzimy jak kot kładzie się na szyi mężczyzny, próbuje zatkać mu nos, przez co ten nie może oddychać.

Oczywiście mruczek wcale nie chce zrobić właścicielowi krzywdy. W ten niecodzienny sposób zwierzę okazuje swoje uczucia. Ten uścisk na pewno jest wyrazem jego miłości i oddanej pieszczoty.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot2. Golden retriever uratował małego kotka. Przyniósł go ledwo żywego w pyszczku

- Usiadłem i zobaczyłem nagrane wideo. Byłem zdumiony, ale szybko się uśmiechnąłem. Po prostu kocham mojego kota – opowiada mężczyzna w rozmowie z dziennikarzem The Dodo.

Nagranie z kamery trafiło do sieci, gdzie szybko stało się viralem. Okazuje się, że nawet kocia miłość może być niebezpieczna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot miał swój sposób na okazywanie miłościKot miał swój sposób na okazywanie miłości
twitter/stluis_htx

To on był sprawcą zamieszaniaTo on był sprawcą zamieszania
twitter/stluis_htx

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynienia
  2. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  3. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot
  4. 8-tygodniowy szczeniak dostał czkawki. Nagrano przeurocze zachowanie psiaka
  5. Odebrali życie kotu. Motywy, które nimi kierowały porażają
  6. Co robić z kotem? 5 pomysłów na zabawy z mruczkiem

Źródło: Animalchannel.co

Następny artykuł