kot stoi na bramce
Źródło: youtube.com/ LA Kings

Właściciel kota dokonał niemożliwego. Jego pupil bije na głowę nawet najwybitniejszych sportowców

11 Października 2020

Kot zadziwił wszystkich swoimi umiejętnościami gry w piłkę. Jego właściciel ochrzcił go nawet mianem nawiązującym do legendarnego już bramkarza Bayernu Monachium, Emmanuela Neuer. Goalkeeper drużyny Roberta Lewandowskiego zyskał ogromną sławę za swoje budzące podziw interwencje, dokonywane pomiędzy słupkami bramki.

Koty potrafią zadziwić swoich właścicieli najróżniejszymi umiejętnościami. Rzadko który posiada jednak tak unikalny talent jak Miaunuel Neuer. Chris Dixon postanowił nagrać film obrazujący talent bramkarski swojego kota. Wiele osób na kwarantannie lub w trakcie lockdownu poświęca czas na znalezienie nowego hobby, lub szlifowanie już posiadanych talentów. Mężczyzna zauważył, że jego pupil uwielbia łapać rzucaną przez swojego pana piłeczkę. Szybko okazało się, że zwierzak nie tylko świetnie radzi sobie z jej odbijanie lub łapaniem, udało mu się także podłapać podstawową rolę bramkarz. Zrozumiał, że musi bronić linii małej, przenośnej bramki.

Sznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćSznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćCzytaj dalej

Kot stał się gwiazdą internetu

Wyczyny mruczka, przedstawione na krótkim, trwającym około minuty filmiku obejrzało już 55 tysięcy osób. Liczba ta szybko rośnie. Trudno się temu dziwić. Kot jest naprawdę dobry w to, co robi. Youtuberowi ani razu nie udało się oszukać kociego bramkarza, nawet, mimo że stosował różne zwody. Kocur jest bardzo skoczny, dzięki czemu może dosięgnąć nawet strzałów lecących w samo okienko. Zwierzak w żadnym wypadku nie daje forów swojemu panu. Mogłoby się wydawać, że trenował u boku swojego sławnego imiennika. Niektóre piłki zatrzymywał nawet w połowie urządzonego w salonie jego mieszkania "boiska". Niektóre interwencje wychodziły mu, nawet gdy w momencie strzału stał tyłem do swojego właściciela. W kilku momentach można odnieść wrażenie, że kot próbuje się popisywać kosztem swojego właściciela, który mimo wielu prób ani razu nie strzelił gola.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy dom

2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Adoptowany pies zastępuje kociętom matkę. Najsłodszy widok na świecie

Koty rzadko kiedy uczestniczą w sportach

Widok zwierzaka jego gatunku o tak ogromnych umiejętnościach piłkarskich może budzić podziw. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że obecnie kocie dyscypliny sportowe praktycznie nie istnieją. Psy uczestniczą w zawodach agility, pokazach psiej szybkości i zdolności pokonywania różnych przeszkód. Organizowane są także wyścigi psów na różnych dystansach i w różnych kategoriach wagowych. Koty są być może zbyt niezależne, by w prosty sposób skłonić je do uczestnictwa w tego typu zawodach. Jedyne wzmianki o kocich sportach, to wyścigi organizowane w Belgii, oraz zawody w łapaniu szczurów na czas.

ZOBACZ WIDEO:

Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuSuczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzruszył telewidzów. Jeden występ całkowicie skradł serca jurorów
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  4. Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boli
  5. Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku
  6. 20 osób nie żyje, prawdziwy dramat. Wszyscy jechali jednym autobusem do zagranicznej świątyni

źródło: youtube

Następny artykuł