Kot macha łapkami
Źródło: twitter/thecuteplug

Niebywałe zachowanie kota. Właściciel nagrał jego codzienny rytuał

11 Czerwca 2020

Kot nauczył się pewnej sztuczki, dzięki której zyskał małą sławę w sieci. Zachowanie mruczka podbiło serca internautów, ponieważ nie każde zwierzę odnosi się w taki sposób do właścicieli. Co takiego zrobił kot?

Koty niespecjalnie lubią jak się im rozkazuje. Mruczki rzadko wykonują polecenia, w większości udają nawet, że nie słyszą swoich opiekunów. Puszek, Tofik, Kiciuś? Niektóre koty nie chcą reagować na żadne imię, choć właściciele powtarzają im je jak mantrę. Mruczki uwielbiają chodzić własnymi ścieżkami, wylegiwać się w słońcu i jeść tuńczyka, choć tego nie powinno się im podawać w zbyt dużych ilościach. Więc, kiedy jeden z mruczków na świecie przyswoi jakąkolwiek sztuczkę, właściciele od razu nagrywają ją i wrzucają do sieci. W końcu to kot, a nie pies nauczył się wyjątkowej rzeczy. Dlaczego mieliby się tym nie pochwalić w internecie?

Kot codziennie macha do właściciela

Kiedy kot o imieniu Sox nauczył się pewnej wyjątkowej sztuczki, właściciel nie potrafił wytrzymać, aby nie podzielić się nią z internautami. Inni posiadacze mruczków wręcz zaczerwienili się z zazdrości. Jakim cudem udało się nauczyć kicię tak wspaniałego zachowania? Okazuje się, że Sox każdego dnia siada na parapecie, aby odprowadzić wzrokiem swojego właściciela, gdy ten idzie do pracy. Mało tego, kiedy widzi jak opiekun macha do niego, futrzak również mu macha!

Dwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minutyDwa koty ukryły się na fotografii. Tylko nieliczni potrafią rozwiązać łamigłówkę w 2 minutyCzytaj dalej

Kot nie tylko "odprowadza" właściciela do pracy, ale i czeka na parapecie na jego powrót. Kiedy widzi opiekuna wracającego do domu, ponownie zaczyna mu machać. To wspaniałe i wyjątkowe, co robi ten futrzak.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach
2. Ustawili kamerę przed jamą, a po chwili pojawiła się wielka głowa. Nagranie z Polski zachwyca na całym świecie

Wideo udostępnione przez Michaela w sieci szybko stało się viralem. Obejrzano je ponad 120 tys. razy, podano dalej ponad 2 tys. razy a 9 tys. osób polubiło ich codzienny rytuał. Z pewnością licznik będzie rósł każdego dnia, bo filmik jest super słodki. Przekonajcie się o tym sami.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Ustawili kamerę przed jamą, a po chwili pojawiła się wielka głowa. Nagranie z Polski zachwyca na całym świecie
  3. Dziecko w strasznym stanie trafiło do szpitala. 2-latka pogryzł pies
  4. Adoptowali ogromnego kota. Kiedy mruczek wszedł na wagę, nie mogli uwierzyć
  5. Pies wyższy od Marcina Gortata został podwójnym rekordzistą. Olbrzym zadziwił cały świat
  6. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Źródło: wamiz.co.uk

Następny artykuł