Zbroja dla kota może być hitem internetu
Źródło: youtube/PrintThatThing

Mężczyzna zmienił kota w superbohatera. Miał świetny pomysł

11 Kwietnia 2020

Kot o imieniu Bobo bardziej przypomina bohatera książek fantasy niż zwyczajnego mruczka. Wszystko za sprawą oryginalnego pomysłu jego opiekuna, który zaprojektował dla niego praktyczną zbroję. Mężczyzna udostępnił swój projekt za darmo. Teraz każdy może ją mieć za pomocą druku 3D.

Każdy jest w stanie wymienić kilku kocich bohaterów. Kot w butach, Garfield, Klakier ze Smerfów, Tom ze słynnej kreskówki. Niestety, raczej żaden z nich nie kojarzy się z ogromnym bohaterstwem. Ich wyglądał nie imponował, raczej kojarzył się z uroczymi cechami i słodkimi wadami. Użytkownik Jwall, odpowiedzialny za kilka projektów na stronie PrintThatThing, postanowił zmienić ten stan rzeczy. Jego pomysł przerósł najśmielsze oczekiwania. Mężczyzna dosłownie uzbroił swojego pupila.

Kot w niecodziennym stroju

- Teraz każdy kot może sobie wędrować, na nic nie bacząc! Wszystkie elementy są gotowe do druku 3D, zbudowane z różnych łatwo dostępnych materiałów – tłumaczy Jwall w filmie na kanale PrintThatThing.

Pomysł jest naprawdę niecodzienny. Przyzwyczailiśmy się, że opiekunowie kotów raczej traktują te zwierzęta jako słodkie czworonogi. Stroją je w urocze i miękkie ubrania, które raczej nie są zbyt praktyczne, a tylko ładnie wyglądają. Tymczassem Jwall stworzył projekt dla tych, którzy widzą w kotach raczej nieustraszonych wojowników, nie bojących się walczyć z całym światem. Mężczyzna stworzył cudowną zbroję dla swojego kota, w pełni odpowiadając na jego indywidualne potrzeby. Strój może być bardzo przydatny podczas kocich wędrówek, a Jwall jest w stanie uzasadnić obecność każdego elementu.

- Projekt zaczęliśmy od ogólnego planu, co nam kojarzy się z kocią zbroją. Zasugerowałem, że powinna mieć ona specjalne elementy, które imitowałyby kolce i ćwieki. A to dlatego, że mój Bobo, gdy się denerwuje, bardzo często się najeża. Wygląda wtedy jak potężny tygrys – podkreśla mężczyzna.

Strój jest w pełni bezpieczny

Odważny projekt mężczyzny jest oczywiście w pełni bezpieczny dla kota. Choć zbroja wygląda naprawdę potężnie i majestatycznie, to nie zrobi krzywdy zwierzęciu. Jest lekka i wykonana tak, by nie była w żadnym stopniu uciążliwa dla poruszającego się mruczka. Co więcej, taka zbroja jest naprawdę zabezpieczeniem dla kota. Dlaczego? Została pomyślana tak, by opiekun mógł umieścić w niej specjalny identyfikator, który pomoże właścicielowi w odszukaniu swojego pupila. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Jest ono idealne dla wszystkich kocich wojowników, którzy wybiorą odległe ścieżki przygody. Teraz każdy właściciel może mieć pewność, że jego dzielny kot wróci cały i zdrowy z ciekawych przygód.

Projekt Jwalla jest jeszcze nieskończony. Żadna zbroja nie może być gotowa bez odpowiedniego hełmu. Mężczyzna zaprosił do współpracy internautów, każdy z nas może pomóc w projekcie najlepszego hełmu dla kocich wojowników. Jest to całkiem spore wyzwanie, bo takie nakrycie głowy również musi być bezpieczne dla kota.

Póki co, faworytem Jwalla są pomysły użytkownika Craig. Mężczyzna udostępnił aż trzy projekty, każdy nazwany z poczuciem humoru. Autor oryginalnego pomysłu wybrał ten, który nazywa się "The Battle Kitteh of the Universe". Tytuł jest naprawdę epicki, może spokojnie konkurować z dziełami reżysera "Władcy pierścieni" – to ten sam ładunek bohaterskich przygód.

Pomysł na kocią zbroję jest bardzo oryginalny i niecodzienny. Należy jednak przyznać, że właściciel kota Bobo doskonale zna jego charakter, za co należą się brawa. Grunt to tak wystroić swojego pupila, by ten czuł się jak we własnej skórze. Aby kot czuł się w zbroi jak we własnym futrze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Teraz Bobo jest nieustraszony.Teraz Bobo jest nieustraszony.
youtube/PrintThatThing

Kot budzi szacunek nawet u większych zwierzątKot budzi szacunek nawet u większych zwierząt
youtube/PrintThatThing

Jwall prezentuje swój projekt.Jwall prezentuje swój projekt.
youtube/PrintThatThing

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zadzwoniły 16 razy na policję. Miały ważny powód
  2. Uratowała pitbulla, który był zmuszany do walk. Okazało się, że pies ma wielkie serce
  3. Podczas kwarantanny zamieniła się w psią stylistkę. Zdjęcia czworonoga rozkładają na łopatki
  4. Para wybrała się na przejażdżkę skuterami. Zamarli na widok trzęsących się z zimna szczeniaków
  5. Szczeniak nauczył się niezwykłej umiejętności. Potrafi piać jak kura
  6. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł