kot strażaków
Źródło: facebook.com/Austin Fire Department

Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem

10 Sierpnia 2020

Kot został dostrzeżony po raz pierwszy sekundy przed tragicznym wypadkiem, którego doznał na ulicy. Ledwie kilkutygodniowy kotek został potrącony przez samochód. Świadkami zdarzenia, byli odpowiadający na inne wezwanie strażacy. Zadbali o to, by kot otrzymał adekwatna pomoc medyczną. Gdy dotarł do szpitala weterynaryjnego okazało się, że jego obrażenia są dużo poważniejsze, niż początkowo zakładano.

Kot został potrącony na jednej z ulicy miasta Austin w Teksasie. Strażacy, którzy odpowiadali na pilne wezwanie mogli jedynie udzielić mu pierwszej pomocy. Opiekowali się biednym maluchem, dopóki żona jednego z nich nie przyjechała zawieźć go do weterynarza. Na miejscu okazało się, że mruczek ma strzaskaną tylną łapę i pękniętą miednicę. Operujący go chirurdzy musieli amputować ranną kończynę. Gdy członkowie straży pożarnej dowiedzieli się o losie zwierzęcia, nie mogli pozostać obojętni na jego cierpienie.

Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali sięNagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Kot znalazł nowy dom

Wszyscy zgodzili się, co do tego, że biedny kotek musi znaleźć nowy dom, w którym otoczony miłością będzie mógł dojść do siebie. Z pomocą przyszła mu matka kobiety, która zabrała go do kliniki weterynaryjnej. Starsza kobieta postanowiła go adoptować. Miała już jedno zwierzę uratowane po ciężkich przejściach, suczkę o imieniu Tupelo. Niepełnosprawny mruczek szybko zaskarbił sobie miłość wszystkich, których do tej pory spotkał na swojej drodze. Regularnie odwiedza strażaków, którzy jako pierwsi przejęli się jego losem. Wizytuje też lecznicę weterynaryjną, w której odbywa wizyty kontrolne i zmienia opatrunki. Wszędzie gdzie się pojawia wywołuje uśmiech na twarzach napotkanych ludzi. Mimo swojej niepełnosprawności jest żywym kotem, który uwielbia, kiedy poświęcają mu uwagę. Jest jednym z ulubionych zwierząt weterynarzy. Sądzą, że przykład, który daje innym jest inspirujący. Wycierpiał wiele, a jednak nie stracił radości życia i chęci do zabawy.

DZISIAJ GRZEJE:1.Pies był zamknięty w nagrzanym samochodzie. Zaskakująca reakcja policjantów
2. Kot i kaczka zostali najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiają razem się spędzać czas

Kot uwielbia być w centrum uwagi

Kot zachowuje się jakby nie doświadczył żadnej poważnej traumy. Wykazuje zachowania charakterystyczne dla zwierzaka w jego wieku. Mimo braku jednej z łapek jest ruchliwy i ujmuje za serce każdego kogo spotka. Strażacy regularnie informują o jego poczynaniach na swojej stronie na Facebooku. W jednym z ostatnich wpisów, dziękują za pomoc klinice, która podjęła się leczenia malucha. Weterynarze pokryli wszystkie związane z nim koszty i otoczyli zwierzaka najlepszą możliwą opieką. Kotka zaprzyjaźniła się nawet z psem emerytki, która się nim zaopiekowała. Słodka kulka futra spodobała się starszemu psu, który opiekuje się nim jak własnym szczeniakiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie możemy wytrzymać ze śmiechu, szczeniaczek "zaatakował" bobasa. Najlepszy film, jaki dzisiaj zobaczycie
  2. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?
  3. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  4. Ogromny rekin zaatakował fokę, jednak nie nacieszył się zdobyczą. Wszystko nagrała kamera
  5. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
  6. Seria niebezpiecznych wydarzeń w Polsce. Wszystkie łączy jeden szczegół

Źrdóło: fox7.com

Następny artykuł