KOT
Źródło: instagram/iambronsoncat

Adoptowali ogromnego kota. Kiedy mruczek wszedł na wagę, nie mogli uwierzyć

10 Czerwca 2020

Kot o imieniu Bronson nie należy do typowych mruczków. Wszystko przez jego wielką wagę. Nie da się ukryć, że zwierzę waży kilka kilogramów na dużo. Kiedy mruczek trafił do schroniska, pracownicy nie byli pewni, czy ktoś zechce go adoptować. Okazało się, że nie mieli racji. Pewna rodzina podjęła się wyzwania i przygarnęła kociaka, którego zaczęła odchudzać. Jego metamorfoza jest wspaniała!

Mike Wilson i Megan Hanneman szukali kociaka, który mógłby im pomóc w ich małym biznesie. Para otworzyła firmę zajmującą się dostarczaniem mebli i zabawek dla kotów, ale ktoś wcześniej musiał te produkty testować. Pewnego razu para udała się do schroniska w poszukiwaniu kolejnego kota do domu, który mógłby im również pomóc w ich małym biznesie. Odwiedzili Humane Society, gdzie usłyszeli poruszającą historię bardzo puszystego mruczka. Wiedzieli, że nie mogą zostawić go bez pomocy.

Kot z nadwagą - ogromna metamorfoza

Kot Bronson trafił do schroniska po śmierci właściciela. Zwierzę było nietypowe, ponieważ zmagało się z bardzo dużą nadwagą. Kiedy mruczek został wsadzony na wagę, okazało się, że waży 15 kilogramów! Jego otyłość była ogromna, co oczywiście było sporym problemem. Wszyscy wiedzieli, że Bronson musi zacząć się odchudzać, inaczej może zginąć. Co ciekawe, kot miał jeszcze jeden problem, mianowicie urodził się z polidaktylią, prostszymi słowami - kot miał dodatkowy palec!

Kiedy Mike Wilson i Megan Hanneman ujrzeli kota, od razu się w nim zakochali! Mruczek skradł ich serca, para od razu wiedziała, że musi wrócić z nimi do domu. Pracownicy schroniska, którzy z początku martwili się, że Bronson nie znajdzie kochającej rodziny, bardzo się z tego powodu ucieszyli. Pouczyli właścicieli o odpowiednim żywieniu mruczka, jednak to wcale nie było takie proste.

Po powrocie do domu Mike i Megan otoczyli kota miłością, ale i zaczęli walkę o jego życie. Trzykrotnie zmieniali mu dietę, wdrożyli odpowiedni zestaw ćwiczeń. Małymi krokami Bronson zaczął tracić na wadze. W 2 lata zrzucił 6 kilogramów, w końcu przestał mieć problemy z poruszaniem się.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na zdjęciu schował się kot. 90% osób poddaje się po kilkunastu sekundach szukania
2. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Zdjęcia kociaka trafiły do sieci, gdzie skradły serca internautów. Metamorfoza zwierzęcia jest poruszająca. Widać, że stoczył ciężką walkę o swoje życie, która nie była łatwa. Konto kota - iambronsoncat na Instagramie obserwuje ponad 250 tys. osób. Zobaczcie jego cudowną przemianę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bronson’s 2 year Anniversary!!!... was yesterday. . . He’s gone from 33lbs (15kg) all the way down to a svelte 20lbs (9kg). His weight might be closer to 20.1lbs but it’s his birthday, so we’re calling it 20. This month he lost a total of .6lbs (272g) . . Over the last two years, his energy level and confidence have come up drastically. His first 6 months were made up of him only coming out to eat, then hiding under the couch between meals. It’s been so nice seeing him out and about and at times being social with the other cats. Huge thanks to everybody that’s been following his weight loss and cheering him on along the way! . . Sorry we’ve been so bad at keeping up with Bronson’s account lately. Megan and I have a small business and ever since the coronavirus pandemic, we’ve been working pretty much nonstop to make sure things are continuing to operate without the help of our team at the shop. Thankfully, we only do only online sales, so the two of us are able to quarantine in our shipping department and avoid any contact with others. Our hearts go out to everybody struggling with everything going on. . . PS We’re doing a giveaway in the next few days for Bronson patterned face masks!

Post udostępniony przez I Am Bronson Cat (@iambronsoncat)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
  2. Kolejny mistrz kamuflażu. Czy potrafisz znaleźć kota na zdjęciu?
  3. Horoskop chiński: tygrys, szczur, smok, a może bawół? Zwierzę zdradzi prawdę o Tobie
  4. Psy zakradły się do pokoju dziecka. Rodzice nie dowierzali, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kamery
  5. Kundelek spał na grobie na cmentarzu. Nagrobek nie należał do jego właściciela
  6. Pies ukrył się wśród krów. Tylko 8 proc. ludzi dostrzega od razu zwierzę

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł