smutny kot na ulicy
Źródło: instagram/benbencatcat

Schronisko chciało uśpić "najsmutniejszego kota w internecie". Nagle weterynarz przekazała ważną wiadomość

10 Maja 2020

Kot, którego internauci nazwali "najsmutniejszym kotem w sieci" przeszedł wiele w swoim życiu. Okazało się, że jego stan zdrowia jest tak poważny, że schronisko zadecydowało o uśpieniu czworonoga. Nagle, weterynarz przekazał zdumiewającą wiadomość.

Kot o imieniu BenBen trafił do schroniska w Vancouver w 2016 roku. Jego stan był fatalny. Mruczkowi nie dawano większych szans na przeżycie. Kot miał zmiażdżony kręgosłup i wiele ran, których ciężko było określić pochodzenie. Lekarze zrobili wszystko, co w ich mocy, aby ocalić mruczka.

Najsmutniejszy kot cudem uniknął eutanazji

Wszystkie operacje BenBena udały się. Pracownicy schroniska rozpoczęli w mediach społecznościowych promowanie kociaka. Internauci nazwali kota - najsmutniejszym na świecie. O biednym BenBenie pisały wszystkie portale na całym świecie. Niestety, sława nie przeniosła się na liczbę telefonów w sprawie adopcji. Ludzie dzwonili, jednak ostatecznie wycofywali się, słysząc, że kot nie jest w 100 proc. zdrowy i nowy właściciel będzie musiał być w stałym kontakcie z weterynarzem.

Pracownicy schroniska zadecydowali o eutanazji mruczka. BenBen potrzebował specjalnej opieki i miłości. Wszyscy kochali mruczka, jednak warunki w schronisku nie były najlepsze dla chorego kota. Rude zwierzę zdecydowanie nie zasługiwało na taki los, jednak pracownicy schroniska nie mieli wyjścia...

Tuż przed zabiegiem eutanazji wydarzyła się niesamowita rzecz. Weterynarz Sandy Windover, która zajmowała się kotem zdecydowała się nie wykonywać zabiegu. Kobieta w ostatniej chwili stwierdziła, że przygarnie mruczka do siebie. BenBen nie został uśpiony, trafił do kochającej rodziny. Otrzymał szansę, której tak bardzo pragnął.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dramatyczne znalezisko na stawach. Pies został zawinięty w dywan. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
2. Zdarza ci się krzyknąć na psa? Nigdy więcej tak nie zrobisz, gdy dowiesz się, jak się wtedy czuje

BenBen nie zakończył przygody z social mediami. Pani weterynarz na bieżąco publikuje zdjęcia mruczka w sieci. Okazuje się, że kot zdecydowanie nie zasługuje już na miano najsmutniejszego mruczka w internecie. BenBen jest pełen radości. To piękny i wspaniały kot!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KotKot BenBen zmienił się do poznania.
instagram/benbencatcat

kotAdoptowała go pani weterynarz, która nie pozwoliła go uśpić.
instagram/benbencatcat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka ma ogromny brzuch, ale nie chce urodzić. Lekarz zrobił jej USG i szybko poznał przykra prawdę
  2. Zobaczył wychudzonego psa na cudzym podwórku. Zachowanie mężczyzny zasługuje na medal
  3. 5 chorób, które najczęściej atakują koty. Powinieneś na nie uważać
  4. Podeszli do budy psa i odkryli okropną rzecz. Wezwali policję
  5. Znalazł małego pudla w krzakach. Kiedy zabrał go weterynarza, zdębiał po usłyszeniu diagnozy
  6. Dramatyczne znalezisko na stawach. Pies został zawinięty w dywan. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Źródła: wamiz, pikio

Następny artykuł