Rudy kot
Źródło: instagram/daily_chorong

Zostawiła kota samego na 12 godzin. Niewiarygodne, w jaki sposób się na niej zemścił, jest nagranie

9 Listopada 2020

Kot łobuziak przez 12 godzin urzędował w pojedynkę w domu swojej właścicielki. W pewnym momencie zaczął się już bardzo niecierpliwić, dlatego postanowił dać jej nauczkę na przyszłość i spłatać zaskakującego psikusa. Nagranie z zemsty mruczka rozbawia do łez

Kot o imieniu Chorong mieszka w Korei Południej razem ze swoją właścicielką. 16-letni rudy pupil może się pochwalić niezłym charakterkiem i niegasnącym zapałem do wykręcania numerów pod nieobecność domowników. Opiekunka mruczka przyzwyczaiła się do wybryków swojego zwierzaka, lecz pewnego razu musiała wyjść z domu na 12 godzin, aby załatwić ważną sprawę. Kiedy wróciła, nie wierzyła własnym oczom. Tym razem koci senior przeszedł już samego siebie!

Niemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowaNiemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowaCzytaj dalej

Kot miał opiekunce za złe, że go zostawiła

Opiekunowie zwierzaków domowych mogą czasem zastanawiać się, co ich ukochani pupile robią, kiedy zostają sami w domu. Demolują mieszkanie? Robią nalot na lodówkę? A może spokojnie czekają, aż ktoś do nich wróci.

Badania dowiodły, że większość mruczków po prostu śpi, je i cieszy się wolnością, mając satysfakcję z tego, że nikt nie zawraca im łebka zbędnymi czynnościami, na które niekoniecznie w danym momencie mają ochotę. Zdarzają się również kocie łobuziaki, które nie cofną się przed niczym, aby narozrabiać, gdy nikt nie jest w stanie ich powstrzymać.

Właścicielka Choronga opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagranie, na którym wystąpił jej podopieczny. Jak relacjonuje, tamtego pamiętnego dnia była zmuszona opuścić mieszkanie i załatwić ważną sprawę na mieście. Już wcześniej zdarzało jej się zostawiać pupila w domu bez nadzoru, dlatego miała nadzieję, że i tym razem nie zdarzy się żaden wypadek. Była w ogromnym błędzie!

Po powrocie nigdzie nie mogła dostrzec rudego mruczka, dlatego zaczęła rozglądać się po całym mieszkaniu. Gdy wreszcie usłyszała niepokojące odgłosy z garderoby, wyciągnęła telefon i wycelowała aparat w stronę rudego nerwusa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa
2. Rolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanie
3. 2-letnia dziewczynka chciała zbadać bulteriera. Reakcja psa na widok strzykawki wprawia w osłupienie

Zemsta była słodka

Chorong był już tak bardzo znudzony czekaniem na swoją panią, dlatego postanowił dać jej nauczkę, żeby nigdy więcej nie zostawiała go samego na tak długo. Mruczek udał się do szafy opiekunki z niecnym zamiarem „nabałaganienia”, gdzie upatrzył sobie czarne, kobiece wdzianko. Czworonożny łobuziak złapał je w zęby i zaczął ciągnąć za sobą po podłodze.

Kiedy był już o krok od realizacji zemsty, opiekunka wróciła w samą porę do domu i przyłapała go na gorącym uczynku. Mieszanina złości i zaskoczenia na kociej twarzy, kiedy opiekunka wkracza do sypialni to widok, który bawi do łez. Kobieta nie mogła opanować śmiechu, widząc, co wyrabia jej ancymon.

Może właścicielka Choronga powinna rozważyć założenie monitoringu w mieszkaniu, aby zawsze mieć oko na małego nicponia? Trzeba przyznać, że zemsta w jego stylu to mistrzostwo świata!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Chorong

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Kobieta zostawiła na chwilę psa przed pocztą. Jednak zanim weszła do budynku, zrobiła coś wspaniałego
  4. Suczka niepostrzeżenie wskoczyła do tira. Przejechała nim ponad 100 kilometrów, kierowca nie dowierzał
  5. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  6. Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedzi
  7. Skuteczny sposób babć na wszelkie infekcje. Smakowita mikstura z miodu i cynamonu pomoże w przeziębieniu i grypie

źródło: wamiz

Następny artykuł