Rybak
Źródło: youtube/Xiedubbel

Kot poszedł na ryby. Zamiast obiadu, zyskał drogocenną rzecz, przeurocze wideo

9 Września 2020

Kot poczuł, że burczy mu w brzuchu z głodu, dlatego postanowił złowić sobie obiad. Czworonożny rybak skierował się w stronę zbiornika wodnego, gdzie pływały piękne, kolorowe, a przede wszystkim smacznie wyglądające karpie koi. Przyszedł tam z zamiarem wyłowienia rybki, jednak sytuacja diametralnie zmieniła swój obrót, gdy zbliżył się do krawędzi brzegu. Właściciel kociaka nie mógł się powstrzymać, żeby nie nagrać wyczynów pupila.

Kot z reguły uwielbia jeść ryby. Wrodzona zdolność polowania czyni z tych zwierząt świetnych łowców, ale też uzdolnionych rybaków. Koty chętnie ostrzą sobie ząbki na smakowite rybie kąski i próbują swoich sił w rybołówstwie. Wielu właścicieli może nie wiedzieć, dlaczego ich pupile lubują się akurat w tym pokarmie. Powód wydaje się oczywisty - ryby są doskonałym źródłem białka zwierzęcego, który jest potrzebny kotu do życia. Mruczki kierują się instynktem, dlatego podświadomie wybierają jedzenie bogate w białko i tłuszcze, które zaspokoi potrzeby ich organizmu. Tłuszcz jest świetnym nośnikiem smaków i zapachów, a jak powszechnie wiadomo mięso ryb jest szczególnie tłuste.

Dlaczego pies nie chce jeść? Powodów może być kilkaDlaczego pies nie chce jeść? Powodów może być kilkaCzytaj dalej

Kot poszedł na połów karpi

Kot o imieniu Timo nabrał apetytu na karpia pływającego w zbiorniku, dlatego wyruszył na łowy. Właściciel pupila potowarzyszył mu w połowie, nagrywając wideo z udziałem eleganckiego futrzaka. Wtedy jeszcze nie wiedział, że wszystko potoczy się inaczej. Na nagraniu widać, że zwierzę przesiaduje na samym skraju deptaka i z niezwykłą ciekawością przygląda się pomarańczowo-czerwono-białym karpiom koi. Ryby te są udomowioną, ozdobną formą hodowlanego karpia, które potrafią osiągnąć pokaźne rozmiary. Dorosłe osobniki osiągają długość od 30 cm do nawet 70 cm. Nic dziwnego, że mruczek się nimi zainteresował i w wyobraźni już trzymał smakowicie wyglądające rybkę w pyszczku. Czy aby na pewno się tak stało?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Psy były przekonane, że ich właściciel się topi. Natychmiast przystąpiły do akcji, niesamowite wideo

Zwierzak obszedł się smakiem

Timo był tak oczarowany widokiem kolorowych karpi, że nie mógł od nich odwrócić wzroku. Śledził oczami każdy ich ruch, a nawet wyciągał ku nim swoje łapki. W pewnej chwili jedna z ryb podpłynęła w jego kierunku i otworzyła usta, prosząc o dokarmienie. To była idealna chwila dla kota, aby złapać ją z zaskoczenia! Jednakże, kotek zrobił coś zupełnie innego. Początkowo pogłaskał ją łapką po grzbiecie, a następnie zbliżył do niej swój pyszczek. Wyglądało to, jakby dwa zwierzaki dały sobie buziaka! Najwidoczniej mruczek nie miał serca, żeby zrobić krzywdę karpiom, dlatego postanowił się z nimi zaprzyjaźnić. Opiekun Timo był zaskoczony, ale z pewnością ulżyło mu, że na jego oczach nie doszło do nagłego rozlewu krwi. Pozostaje wierzyć, że Timo i karpie koi będą żyły razem w zgodzie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne

źródło: youtube.com

Następny artykuł