Kot schował się w koszyku na lodówce
Źródło: Reddit/Batz_R_Nocturnal

Kolejny mistrz kamuflażu. Czy potrafisz znaleźć kota na zdjęciu?

9 Czerwca 2020

Kot należący do jednej z użytkowniczek portalu Reddit spłatał jej nie lada psikusa. Piękny rudzielec zniknął bez śladu. Na nic zdawały się nawoływania jego właścicielki, która przetrząsnęła całe mieszkanie w poszukiwaniu swojego ukochanego pupila. Kot przepadł. Kiedy kobieta już traciła nadzieję, stało się coś, co wprawiło ją w osłupienie. Zdjęciem tego, co zobaczyła postanowiła podzielić się w sieci. Fotografia od razu stała się popularną zagadką.

Użytkowniczka portalu Reddit o nickname Batz_R_Nocturnal zadała wszystkim bardzo trudną zagadkę. Podzieliła się w sieci fotografią swojej kuchni. Czy jesteście w stanie zobaczyć na zdjęciu ukrytego gdzieś w pomieszczeniu kota?

Kot okazał się być mistrzem kamuflażu

Uroczy rudzielec należący do jednej z użytkowniczek portalu Reddit potrzebował chwili dla siebie. Kot postanowił schować się przed zgiełkiem i pomedytować chwilę w samotności - bardzo kocie zachowanie. Trudno mu się dziwić, każdy czasami potrzebuje chwili prywatności i pobycia z samym sobą. Właścicielka mruczka próbowała go znaleźć wszędzie - przetrząsnęła każdy zakamarek domu, jednak bez skutku. Po kocie ślad zaginał. Wołała go, jednak nie pojawił się na jej wezwanie. W końcu opiekunka rudzielca weszła do kuchni. Wyczuła, że nie jest sama w pomieszczeniu. Z uwagą zaczęła się rozglądać dookoła siebie. W skupieniu przyjrzała się całej kuchni, jednak dopiero po dłuższej chwili udało jej się zlokalizować swojego czworonoga. Kiedy zauważyła kota, nie mogła powstrzymać śmiechu - mruczek wybrał bardzo nietypowe miejsce... Kobieta od razu chwyciła za telefon i uwieczniła scenę na zdjęciu. Fotografią pochwaliła się na portalu Reddit, gdzie post szybko zrobił furorę. Setki internautów łamią sobie głowę nad tą wizualną łamigłówką!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2. Przez 3 dni błądził po mieście. Kiedy kot wrócił do domu miał za obrożą tajemniczy liścik

Poniżej znajdziecie zdjęcie z ukrytym mruczkiem oraz podpowiedź. Udało się Wam wypatrzyć puchatego rudzielca bez pomocy? Gdzie lubią się chować Wasi milusińscy? Wybierają sobie jakieś nietypowe, zaskakujące miejsca?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie, gdzie skrył się kot?Widzicie, gdzie skrył się kot?
Reddit/Batz_R_Nocturnal

Odpowiedź - w strategicznie położonym miejscuOdpowiedź - w strategicznie położonym miejscu
Reddit/Batz_R_Nocturnal

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł